Wpis z mikrobloga

Moi Kochani,
Jakie korpo/firme polecacie w Krakowie? Poki co mam ponad rok doswiadczenia w dziale Business Support Services w jednej z rekrutacyjnych korpo, za soba awans na specjaliste. Obowiazki to m.in zadania czysto heldpeskowe czyli maile i calle, praca przy implementacjach nowych systemow, raportowanie, stabilizacje, szkolenie innych osob. Chcialbym dolaczyc do firmy, gdzie rzeczywiscie moglbym sie rozwijac i uczyc nowych rzeczy. Zarobki to w tej chwili 3700 netto, wiec fajnie tez by bylo nie zejsc w nowej pracy ponizej 4k.

Z gory dziekuje za pomoc!

#pracbaza #praca #pytanie #kiciochpyta #korposwiat #korpo #krakow
  • 8
  • Odpowiedz
@Johnny_: rzeczywiscie, nie bylem zbyt specificzny. Pracuje w dziale, ktory pierwsza linia kontaktu dla contractorow, ktorzy pracuja przez moja firme dla naszych klientow. Zakres zapytan jest przerozny: kontrakty, problemy systemowe, (kazdy klient uzywa innego systemu, ktory sluzy do zapisywania czasu pracy, za ktory my pozniej kontraktorowi placimy), daty platnosci, techniczny support. Sam helpdesk to w tej chwili moze 50-60% mojego czasu pracy. Do tego dochodzi raportowanie, praca przy implementacjach systemow
  • Odpowiedz