Wpis z mikrobloga

Drogie Mireczki, mam dla was #rozdajo
Przedmiotem dzisiejszego losowania jest klucz na Steam do Mount & Blade: Warband - Viking Conquest Reforged Edition
Klucz zamówiłem w sobotę, jednak zwaliłem sprawę, gdyż wymaga on oryginalnej gry Mount & Blade: Warband podpiętej pod Steam, ja mam ją zakupioną na GOGu, przez co aktywacja jest niemożliwa ( ͡° ʖ̯ ͡°) Sklep również nie pozwala na zwrot dystrybucji cyfrowych.
Nie chcę jednak aby klucz przepadł w niebycie, dlatego szukam dla niego nowego właściciela, który się nim dobrze zaopiekuje.

A więc tradycyjnie, klucz zostanie wylosowany spośród plusujących do jutra (tj. 27.06.2017) do godziny 12:00 przy pomocy Mirkorandom. Zielonki nie biorą udziału.

UWAGA: Przed wzięciem udziału sprawdź czy masz oryginalną grę Mount & Blade: Warband podpiętą do biblioteki Steam!

#steam #mountandblade #warband #gry
  • 16
@ekspertyzowy Tak. Na ts się spotykaliśmy i cisnelismy strategicznie razem każda mapę. Chociaż lepiej się grało w tych napoleońskich dodatkach. Wtedy odtwarzalismy scenariusze z wojen w sumie. Typu ustawić się w szeregu. Przód kurs, tył stoi i strzela i zamiana. Tak w parę, paręnaście osób jak się gra to każda grę się wygrywa
@Muraku w jakimś klanie grałeś czy tak nonamowo, ja grałem w kilku klanach na ogniem i mieczem dzikie pola, jak kończyłem się właśnie wylaczyli mm coś podobnego do tych dodatków ale to był mod więc za darmo. grales bitwy strategusowe albo PW?