Wpis z mikrobloga

Mamy wycieki z ABW, mamy wycieki z tygodników. Dlaczego TVN24 nie porusza tematu? Nic. Zero.

Wygląda na to, że OLT Express miało przejąć i/lub unieszkodliwić LOT, aby niemieckie linie lotnicze przejęły polskie niebo. Może dlatego?


Nie jestem PiSiorem, nie oglądam TVPiS. Po prostu zapoznałem się ze stenogramami i przeciekami. Niestety, tak to wygląda. Wydaje mi się, że TVN24 powinien wejść do gry. Nawet jeśli tak nie jest, to przedstawić swoją wersję. Ale, aby być obiektywnym, to powinni podzielić się informacjami z papierów polskich służb. Zawsze tak robili. Gdy było to wygodne, gdy słońce świeciło, gdy deszcz nie padał.

#4konserwy #neuropa #tvn24 #tvp #tvpis #polityka #lot #aircraftboners #samoloty #lot
  • 6
@world: Niewykluczone, że sprawdzają temat i weryfikują informacje. Nie mówię, że tak jest - ale tak to powinno wyglądać (a niestety nigdy tak nie wygląda) - dziennikarze powinni zapoznać się dokładnie, sprawdzić informacje, i dopiero wtedy publikować.
W stenogramach, pojawia się kilka razy TVN Uwaga. Nie wczytywałem się ogólnie, bo generalnie te stenogramy wyglądają niezbyt dobrze. Sprawiają wrażenie... częściowych.
Wygląda na to, że OLT Express miało przejąć i/lub unieszkodliwić LOT


@world: Proszę pana, może miało może nie miało - według mnie to są bzdury produkowane na zmianę tematu, proszę sobie przeanalizować kalendarium sprawy Amber Gold, takie kalendaria są dostępne na tvp.info oraz na wpolityce czy gazecie czy tvn24 i to są kalendaria np przygotowane jeszcze przed rozpoczęciem prac komisji - proszę sobie ułożyć te 'rewelacje' w czasie i porównać z