Wpis z mikrobloga

@imprv a tu akurat cieżko określić. W pierwszej kolejności szukam DL-a , rocznikowi po 2012 najchętniej w wersji XT, dalej Triumph Tiger 800 , KLE650 Versys po 2015, te śmieszne hąłdy z kufrem zamiast baku (nc700, nc750x) . Albo jeszcze coś co mi wpadnie w oko. Myślałem nawet nad nowym Vulcanem,ale chyba chce jeszcze mieć zdrowy odbyt ( )
@Kick_Ass daj spokój, ile bys wiecej urwal? 500? 1000? Wolalbym sprzedac taniej i szybko niz sie bujac tygodniami ;) no i to, ze sie ktos znalazl od razu nie oznacza, ze sprzedales za tanio. Po prostu sie udalo ;)
@Kick_Ass: U mnie też smuteczek, nie ładnie kolego. Wydawało mi się, że wszystko ustaliliśmy mailowo i przyjeżdżam odbierać za tydzień a tu przypadkiem akurat wpadłem na to. Jakbyś mi napisał, że jest chętny przelałbym od razu zaliczkę - przecież pisałem, że jestem zdecydowany. Serdecznie dziękuję, zwłaszcza, że poczyniłem już kroki w sprawie sprzedaży obecnego motocykla itp.
@Kick_Ass: #!$%@? aż mi brak słów, strasznie niefajna sytuacja dla mnie. Kupiłem kurtkę i jakieś akcesoria, myślałem, że wszystko mamy dograne a nie pisałeś o innych chętnych. Właśnie miałem klikać łańcuch zabezpieczający tylko jeszcze czytałem opinie - mam to w karcie obok. Też bym wziął w takim stanie albo po prostu przelał pieniądze i przyjechał w jakiś poniedziałek tak jak Ci pisałem. Jakbyś napisał zrób zaliczkę albo kupuje ktokolwiek wiedziałbym jaka