Wpis z mikrobloga

@rorschach: Dokładnie, kolega @rorschach z branży, wie co mówi, komiks to arcydzieło :).
Ale nie zmienia to faktu, że jest to genialna ekranizacja, i podzielam tu zdanie @Pierdyliard, OST do tej pory towarzyszy mi na rowerze :) z Niną Simone łącznie :), ale chciałbym dodać, że bardzo blisko pole position jest imho Logan , w kinie mnie po prostu zamurowało ()
@Sajner na to pytanie Ci nie umiem odpowiedzieć, ja miałem kolejność: film, komiks, motion comic, i choć wiedziałem już co się stanie za każdym razem podoba mi się tak samo, więc chyba nie ma to dużego znaczenia od czego zaczniesz.
@krolik1337: dobra, zobaczyłem na yt kawałek i wygląda świetnie. Jak znajdę więcej czasu to przysiądę porządnie bo nie wytrzymam oglądać na raty. Dzięki mireczku. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
blada postać, jesli chodzi o charakter, jego wszech mozliwość ma sie nijak do tego co robi i jaką jest marionetką np w rekach USA.


@dejwis: przez całą akcję komiksu obsewujemy jego dojrzewanie do roli pół-boga, stąd to rozdarcie pomiędzy "służeniem" ludziom a zatraceniem się w apatii. Lubię go nie dlatego, że ma takie możliwości jakie ma ale dlatego, że podobają mi wnioski do których dochodzi ( ͡° ͜ʖ ͡