Wpis z mikrobloga

Ten komentarz odnosi się do Adama Bodnara. Co niektórzy już mają tak nasrane w głowach że chcą kogoś wieszać tylko dlatego że ma inny pogląd na dany temat, pomijam już nawet fakt że słowa Bodnara zostały zmanipulowane.
Swoją drogą to straszne z kim idzie nam tu przebywać, że niby elita internetu ?

#neuropa #4konserwy #wykop #moderacjacontent #moderacja #polityka #rakcontent @a__s #bekazpodludzi
Pobierz saakaszi - Ten komentarz odnosi się do Adama Bodnara. Co niektórzy już mają tak nasra...
źródło: comment_yEpzDka8jJ02JMNu1Sfz0nntNP9YUdGJ.jpg
  • 13
@saakaszi: ale ty weź obejrzyj wywiad a nie łykasz papkę z oko.press.Nikt by do niego nie miał pretensji gdyby wspomniał,że również wśród Polaków dochodziło do plugawych aktów NATOMIAST większość pomagała Zydom często ryzykując przy tym swoje życie
Gość stwierdził,że NARÓD(i o to się rozchodzi,o to słowo)Polski uczestniczył w Holocauscie co jest plugastwem i słownym bezeceństwem,wręcz daje do ręki miecz każdemu dziennikarzowi zza granicy aby znowu wysrał coś o polskich obozach,gdy znowu
@WojciechDieter: jesteś ślepcem jeśli nie wiesz czym grozi takie sformułowanie w czasach wojny informacyjnej i obrzucania Polski gównem oraz "pomyłek" zagranicznych dziennikarzy na temat polskich obozów.
Tylko i wyłącznie Niemcy są odpowiedzialne za Holocaust,w ogóle to już #!$%@? mnie tłumaczenie takich oczywistości.Widzę,że co do nie których łbów przemówi tylko pismo z prokuratury.Dokładnie..Na takie haniebne stwierdzenia powinien istnieć paragraf jak w przypadku kłamstwa Oświęcimskiego
@HrabiaTruposz: Nie w przypadku Holocaustu.Nie mamy o czym rozmawiać jeśli w ogóle widzisz furtkę do użycia sformułowania "Polacy są odpowiedzialni za Holocaust". To nie my organizowaliśmy komory gazowe,to nie my przerabialiśmy ich na mydło

> Wbrew twierdzeniom Grossa, działania tysięcy ludzi ratujących Żydów nie były podejmowane tylko na własną rękę. Polskie Państwo Podziemne jasno określiło swój stosunek do ludobójstwa na ludności żydowskiej, penalizując zbrodnie i denuncjacje. W jego ramach działała Rada
oczywiście,że nie może.


@Hamouma: No więc na dobrą sprawę masz takie samo zdanie jak Bodnar, bo on również powiedział:

Przecież ile było wyroków wydanych przez Armię Krajową na osoby, które ujawniały kryjówki Żydów. Przecież te wyroki śmierci nie wzięły się znikąd. (…) Państwo polskie jako takie nie może być w żaden sposób za to odpowiedzialne. Zawsze było potępienie.
@HrabiaTruposz: tak,wiem o tym,toż oglądałem cały wywiad.Po prostu zdanie o "Polskim narodzie" totalnie dyskwalifikuje go z zajmowanego stanowiska.Tak jak pisałem wyżej,to jest wręczanie nabojów dla przemysłu antypolskiego zajmującego się obwinianiem nas za niemieckie obozy
@Hamouma: Okej, tylko że wiesz, jakby nie patrzeć Bodnar nigdzie nie powiedział, że "Polacy są odpowiedzialni za Holocaust". Bo zobacz:

(...) wiele narodów współuczestniczyło w realizowaniu holocaustu, w tym także, o czym mówię z ubolewaniem, także naród polski


Współuczestniczyło, czyli było uczestnikami.
A kto był organizatorem i kto ponosi odpowiedzialność, to my już wiemy.