Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zdrowie

Drodzy Mircy i Węgierki, mam słabe paznokcie. Jak byłem mały to je bardzo obgryzałem (długo), ale już dawno przestałem. Problem polega przede wszystkim na tym, że część "przyklejona" do palca jest bardzo mała, paznokcie są przez to w kształcie półkola czy połowy elipsy, zamiast koła czy elipsy. Do tego są skierowane w górę w stosunku do palców (od samego początku paznokcia) i bardzo cienkie. Dodam jeszcze, że gram na gitarze, co też może mieć wpływ. Co mogę zrobić, żeby to poprawić? Wiem, że powinienem spytać lekarza, ale czy jest np. jakiś składnik odżywczy, którego może mi brakować, albo jakiś sprawdzony lek? Pozdrawiam i z góry dzięki!

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 4
@AnonimoweMirkoWyznania: przerabiałam różne rzeczy, najlepiej pomógł manicure japoński. Na allegro za 120zl, starcza na wieki jak dzielisz z mamą/siostra/babcia albo dosłownie wszystkimi.
Żadna inna odżywka, diety nie pomogły jak to (musisz wcierać pastę co dwa tygodnie i tyle, łączny czas to około 5min robot).
Tylko się trochę błyszczą paznokcie po tym przez pierwsze 3 dni.