Wpis z mikrobloga

#shitwykopsays #heheszki #moderacjacontent #4konserwy #neuropa

Na wypadek jakby ominęła Was ta kompromitacja:

1. Na gorące na mirko trafia mapka z zaznaczonymi saunami w Finlandii.
2. Śmieszek @Desperated postanowił zażartować i po 3 godzinach wrzucił tę samą mapkę z podpisem "Przestępstwa dokonane przez uchodźców w Finlandii".
3. Gdy ktoś pyta o źródło, @Desperated odpisuje z oczywistą ironią "A po co ci źródło? Zdjęcie z podpisem ci w internecie nie wystarcza?".
4. Elita serwisu wypok.ru i strażnicy merytoryczności, czyli tak zwane nerłopki, dostały kociokwiku, bo w swoich oczach wykryli kolejną podłą "prawacką manipulację" xDD
5. @Goofas robi specjalny wpis, gdzie z dumą obala tę zawiłą prawacką intrygę, a nerłopki jeszcze mu robią loda w komentarzach "uuuu Goofas, ale ty mądry i spostrzegawczy" xDDD
6. Nerłopkowe wtyki w moderacji kasują wpis @Desperated i jeszcze dają mu bana za "rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji" xDDD
7. Kolejne epickie zwycięstwo polskiej lewicy.
8. #!$%@? z tym, że @Desperated nawet nie był prawakiem, ba, z jego wcześniejszych wpisów można wywnioskować, że ma lewicowe inklinacje xD
9. Czasem trzeba poświęcić swojego dla słusznej sprawy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Aż mi się przypomniało, jak kiedyś ktoś wrzucił te zdjęcia, tylko przerobione tak, że pod stanikiem ta dziewczyna miała wielki znak "Refugees welcome". Oczywista i widoczna z 10 kilometrów fotoszopka w ramach żartu, ale Gruszka wtedy rozkręcił aferę, że "HURR PATRZCIE, PRZEANALIZOWAŁEM TE ZDJĘCIA I NINIEJSZYM DOWODZĘ ŻE TEN ZNAK REFUGEES WELCOME JEST DOKLEJONY W PHOTOSHOPIE, PRAWAKI ZNOWU MANIPULUJO!!11" xDDD

Niedługo strach będzie napisać jakąś ironię, żeby czasem jakiś nerłopek z kijem w dupie na spółę z ziomeczkiem z moderacji Cię nie zbanowali xD
  • 28
@Emes91: Nareszcie ktoś, kto zrozumiał ten prosty przekaz.

A co do punktu 3, polecałem wykopkowi, aby wysłał grafikę do ndie.pl albo dailymail to by mu potwierdzili autentyczność tych przestępstw. Jak widać, 4konserwy głupie, a neuropa nie lepsza.
@Desperated: Paru bardziej ogarniętych mirków pod wpisem Goofasa też pisali, że przecież w oczywisty sposób trollowałeś.

W ogóle muszę dać drobne sprostowanie - ten pierwszy wpis o saunach w Finlandii w gorących nie był, może to Cię zgubiło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Emes91: Wedlug moderacji konta na ktorych glowna aktywnosc to wyzywanie ludzi od debili, idiotow, błaznów, pajaców i palantów nie zasługuja na ostrzezenie, nawet mimo wczesniejszego bana.
Oczywiscie jedynie majac avatar @Ospen, bo u innych osob widzialem usuwane komentarze za 1 zwrot 'debil', a gosc w 1 godzine potrafil w kilku dyskusjach uzyc tych zwrotow do innych userow z 5 czy 6.

https://www.wykop.pl/wpis/24860749/jakbyscie-nie-wiedzieli-to-wedlug-moderacja-przeci/
@NormanCroucher: "Ostatnia szansa" xDDD Dziękuję, łaskawco, ale skąd w ogóle pomysł, że ja z Tobą "dyskutuję"? xD

Jeżeli nie potrafisz dostrzec zajebiście wyraźnej ironii (którą ja jakoś wyczułem bez trudu na podstawie jednego skrina i jednego zacytowanego zdania, bo wpisu Desperated nie widziałem, a pod samym wpisem on ponoć dawał o wiele więcej wskazówek, że nie pisze na poważnie), to pozostaje mi tylko współczuć, a nie dyskutować, może masz zaburzenia ze
@Emes91:

"Ostatnia szansa" xDDD Dziękuję, łaskawco, ale skąd w ogóle pomysł, że ja z Tobą "dyskutuję"? xD


Wziąłem pod uwagę, że mimo zachowania masz rzeczywiście coś ciekawego do powiedzenia.

Jeżeli nie potrafisz dostrzec zajebiście wyraźnej ironii (którą ja jakoś wyczułem bez trudu na podstawie jednego skrina i jednego zacytowanego zdania, bo wpisu Desperated nie widziałem, a pod samym wpisem on ponoć dawał o wiele więcej wskazówek, że nie pisze na poważnie),
Ale o co chodzi? Ktoś pisze głupotę to mam sprawdzać jego przeszłość, czy hehe nie żartuje?


@NormanCroucher: W takim razie nie masz też problemów z tym, że TVP wygłupy prankstera pokazało jako atak imigranta? Może im też nie chciało się sprawdzać.
@Emes91: Ale o co biega? Gościu wrzucił informację nieprawdziwą, podobną do wielu jakie tu się pojawiały i lądowały na głównej czy w gorących z setkami wykopów, a ty masz pretensje że ludziom się to nie spodobało i zgłaszali? Litości człowieku...