Wpis z mikrobloga

no i stało się. w miare bezpieczne 1050 ti stały się celem kopaczy
jeszcze dosłownie parę dni temu widziałem w sklepie nternetowym 1050ti w najtańszej opcji za 608pln, a taki zotac sprzedawał za 629zł
stan gry na dziś;
najtańszy 1050ti na allegro 729zł
zotaca sprzedaje tylko jeden koleś po 819zł
na morelach 779cbln

jak się zaczną rzucać na 1030 to ja nie wiem( ͡° ʖ̯ ͡°)

#komputery #kryptowaluty
  • 13
@ediz4: około 1.54$ nie licząc prądu więc karta się zwraca w ~86 dni w najbardziej korzystnym scenariuszu, oczywiście ten hashrate jest podany po undervoltingu więc niektórzy wariaci mogą jeszcze oc #!$%@?ć to szybciej się zwróci
Oczywiście nie liczę prądu bo nie każdy ma specjalną koparkę z celeronem/pentiumem do kopania, większość ma zwykły pc do grania
@vomar: No ja podałem po odjęciu prądu. Dla mnie to kiepska inwestycja - chyba że ktoś planuje po kilka takich kart w jednym komputerze. A co do koparki z pentiumem to nawet taka wciągnie te 120 W z taką kartą - sprawdzone na rx 460 + pentium G4400. Taka sama konfiguracja z ryzenem 1600 - 10W więcej. Oczywiście można się bawić w undervolting ale oszczędność ze słabego CPU pojawia się dopiero
@vomar: sory, że tutaj ale powiedz mi jak to jest, że pare dni temu na GTX970 wykopałem 1,7lbry, a wczoraj włączyłem jeszcze raz z ciekawości i wykopałem 3,3. Nie licze na żadną kasę z tego tak się bawię tylko. Mam nadpłacone 200Kwh prądu więc muszę na coś to spożytkować. A i jeszcze jedno co to jest na stronce za tabelka z pięcioma nazwami użytkowników i napisem "luck".