Wpis z mikrobloga

@hbdjf: Też uważam to za porażkę, ale tak to niestety teraz wygląda. Zapotrzebowanie na pracowników fizycznych jest obecnie ogromne, dlatego płacą takim więcej. Swoją drogą spawacze zawsze byli w cenie.
@KarPaKo: Patrząc na to z boku może i dobrze, bo w perspektywie czasu spowoduje to zwiększenie liczby pracowników fizycznych, może wróci zainteresowanie młodych ludzi na uczenie się konkretnych zawodów, zamiast wydawanie kolejnych rzeszy ludzi do zarządzania i humanistów, gospodarka bez rąk do pracy nie ma możliwości szybkiego rozwoju. A Kierownik na budowie wyciągający ok 5500 pln/mc netto(przy założeniu, że pracuje po 10 godzin, ok 22 dni w miesiącu) to chyba wynagrodzenie
@eve_eve: Tak patrzę po swoich znajomych to królują jakieś kierunki typu administracja, zarządzanie, bezpieczeństwo. Każdy by chciał być kierownikiem itp. ale nie każdy się nadaje do zarządzania ludźmi hello.
@hbdjf: jak średnio wyglądają stawki? Bo wydaje mi się że Gdańsk spawaczami stoi jak "śląsk" programistami i górnikami, ale z jednej strony mam wyobrażenie spawacza okrętowego, który jest profesjonalistą wykonującym odpowiedzialne zadanie, a z drugiej obraz wiecznie wypitego pana Mietka, który spawa podłużnicę w astrze, albo pręty na budowie... ;P
mam wyobrażenie spawacza okrętowego, który jest profesjonalistą wykonującym odpowiedzialne zadanie, a z drugiej obraz wiecznie wypitego pana Mietka, który spawa podłużnicę w astrze, albo pręty na budowie.


@Sn3jku: wypośrodkuj ( ͡° ͜ʖ ͡°)

jak średnio wyglądają stawki?


@Sn3jku: wszystko zależy od tego, co umiesz i w jakiej kategorii.