Wpis z mikrobloga

Ej mam grę. Piszemy słowa używając tylko sugestii że słownika (Góra klawiatury)

Start

Co z tego powodu nie wiem czy to nie tylko na tym stanowisku pracy w Polsce
  • 117
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Beze mnie w domu i nie grzeją ani nie gotują elektrycznością to płacą dużo więcej niż podobne gospodarstwa agroturystyczne nie wiem czy to jest kurde dramat w dniu dzisiejszym lub jutrzejszym tj w dniu koncertu na razie jest w porządku i w sumie okazało się że nie ma sensu używać zapożyczeń sama zapożyczenia użyłaś w dniu dzisiejszym lub jutrzejszym w tym roku to nie jest tak strasznie

  • Odpowiedz
To jest to że przeczytał ale nie ma sprawy i w ogóle coś posmutnial na pewno jest to związane z miejscowością na razie
  • Odpowiedz
@Gluptaki na pewno jest to zbyt szerokie pojęcie pochodzące z języka greckiego oznaczające umiłowanie mądrości i tak nie jest tak jak w przypadku gdy nie ma problemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ale jak kiedyś będziesz w domu i nie tylko na przykład w Polsce to jest git i tak poszedłbym na piechotę na budowie i w ogóle się nie dogadamy. Dużo osób z grupy i w sumie też sie nie przewrócił bo ja jestem na etapie adaptacji w dniu koncertu.
  • Odpowiedz
A co to za wstyd mi za to że nie ma problemu z tym nie możemy się umówić na spotkanie z cyklu Grand Vitara w dniu dzisiejszym.
  • Odpowiedz
@Gluptaki: и не только в том числе и в этом году в России не будет так же как и все равно что ты делаешь со мной не разговаривает с помощью которых можно было и будет тебе счастье не зависит только что купил себе новый телефон бесплатно

XDDDDDDD ZAJEBISTA ZABAWA
Polskiego slownika nie mam to uzylam ruskiego xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Gluptaki A nie rekordy popularności i tak Ci się podobają a co mniej więcej za tydzień? W odpowiedniej ilości gotówki w sumie nie od dziś wiadomo co Ci powiem, ale także gest stosowany podczas niektórych chwytów propagandowych stosowanych w domu przed przeprowadzką. Nie wiedziałem że tak będzie lepiej dla Ciebie też! Pozdrowienia dla wszystkich, nie jesteśmy razem i to bedzie taka nagroda.
  • Odpowiedz
@Gluptaki: Więcej informacji tutaj aby anulować odpowiedź. Nie ma nic wspólnego z rzeczywistością i nie tylko dla znajomych. W tym roku będzie to możliwe dzięki temu że to jest bardzo proste i szybkie. Dodaj komentarz do przepisu na życie i zdrowie pod względem liczby osób które nie są w pełni wyposażone.
  • Odpowiedz
To jest k---a skala marnowania czasu otrzymania rozliczonej płatności to przelew bankowy na konto BRE bank SA oddział w Polsce jak i tak nie działa mi się że muszę przyznać że zgadzam się z tym że max mam nadzieję że nie ma co się dzieje
  • Odpowiedz
@Gluptaki: No to jest tak to jest to samo co operacyjne nie wiem czy się na egzamin z prawa do zasiłku chorobowego w dniu dzisiejszym świecie i w ogóle nie ma problemu z tym nie możemy się umówić na spotkanie z cyklu Grand Press Photo Day spa nad morzem i w ogóle nie ma problemu z tym.
  • Odpowiedz