Wpis z mikrobloga

#modameska #ubierajsiezwykopem #garnitur #wesele

Witam wszystkich mirkow!
W sierpniu mam wesele i planuje kupic garnitur wraz z koszula i pantoflami!
Jako, ze od liceum duzo sie zmienilem (na lepsze :P), moj garnitur "modowo" jak rowniez gabarytowo na mnie nie pasuje!
Ogolnie jestem zielony w temacie elegancja - garnitury. Na codzien ubieram sie w stylu casual, a nawet na sportowo (praca i silownia jako dzienna rutyna), jako odskocznie wloze czasem chinosy i koszule na sobotnie eskapady. Mam jednak poczucie dobrego smaku i wiem co sie na rynku modowym mniej wiecej dzieje.
Znajomy jakis czas temu polecil mi Vistule i chyba padnie na ten sklep bo maja ciekawa oferte jak rowniez, nanosza poprawki na garnitury, zeby fitowal.
Kolor jaki mi najbardziej odpowiada to ciemnogranatowy, ale moze macie jakies inne doswiadczenia z fajnym kolorem gajera i mozecie cos polecic? Jaka koszule do tego dobrac?
Co myslicie o rozwiazaniu bez krawata ani muszki, tylko z dopasowana podszewka?
Jakie buty polecacie, zeby byly wygodne i fitujace?
(myslalem o czyms takim: http://janadamski.eu/wp-content/uploads/2015/08/Moda_meska_garnitur_15.jpg )
Co myslicie o tym stylu wloskim, gdzie spodnie sa zwezane w lydkach? Mi ogolnie to odpowiada bo wyglada calkiem fajnie, a nie jak kiedys garnitur z falami na dole :P.
Swoja droga mozecie tez napisac cos o innych firmach posiadajacych w swojej ofercie ciekawe propozycje garniturow?

Z gory dzieki za odpowiedz
Pozdrawiam serdecznie!
F.....y - #modameska #ubierajsiezwykopem #garnitur #wesele

Witam wszystkich mirkow...

źródło: comment_DL7RoptXNHs4cVf2CNgOofjzllV3Og91.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@Frality: Przeczytaj to co mówi @DooWo bo jest bardzo git, tylko na pewno nie kupuj koszuli u Milera. Januszom biznesu mówimy nie. Napoli z Suit Supply ma dodatkowo poszerzone ramiona, póki co jak widziałem zdjęcie kogoś w Napoli to zawsze ramiona były za szerokie. Raczej Lazio, Washington, Soho/Madison.

Also mam na sprzedaż czarne adelaide oxford w rozmiarze 7,5 UK właśnie Meermina, jakby to był Twój rozmiar albo okoliczny (na
  • Odpowiedz
@Jamesjiim: Janusze biznesu. Afera poszetkowa gdzie sprzedawali poszetki nie tyle krzywo obszyte, co krzywo pocięte, oczywiście zadrukowane bez ramki na rolowanie więc ucinało wzór, a reakcją przedstawiciela sklepu było mniej więcej "#!$%@?, mieliście się nie zorientować, możecie reklamować, za tydzień wjeżdżają nowe poszetki". Przypominam, mówimy o krzywym i nieestetycznym wykonaniu czysto ozdobnego przedmiotu którego cała cena wywodzi się przecież z dokładnego, ręcznego obszycia.

Biorą spodnie klienta na poprawki, psują je,
  • Odpowiedz
Plus: http://alltiedup.pl/2017/03/zamowienie-miler-mtm/

Ponownie zamówiono kuriera po odbiór nieszczęsnej marynarki oraz zapewniono mnie, że tym razem zostanie ona odszyta na nowo.

Czekałem na wieści. Na pytanie: “Co dalej?” usłyszałem, że sprawa czeka na ostateczną decyzję ze strony właściciela, Tomasza Milera. Po prawie dwóch tygodniach od odesłania marynarki postanowiłem więc skontaktować się z Tomaszem bezpośrednio, żeby wypracować jakieś rozwiązanie.


Wysłanie bubla, poprawki robiące jeszcze większy bubel, drugi zwrot, milczenie przez 2 tygodnie - do
  • Odpowiedz
@Jamesjiim: @Xune: warto zaznaczyć, że te poszetki to było zamówienie na bagatela 3000zł za 30 poszetek. Co więcej były upakowane w kilka pudełek bo im zabrakło ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
3. Koszula

Bez udziwnień. Biała, kołnierz włoski, najlepiej mankiety na spinki.


Również zależy od budżetu, ale odpuściłbym te polskie sieciówki i przyjrzałbym się tym markom:

Charles Tyrwhitt, TM Lewin, Miler, Zack Roman i kolekcja Mr. Vintage z Lancerto.


@
  • Odpowiedz