Wpis z mikrobloga

@Dronitto: No przecież :D

Ale słuchaj ekspercie, istnieje w ogóle jakieś poważne, wiarygodne źródło, skąd można się dowiedzieć, jak się zdrowo odchudzić? Informacji jest multum, KAŻDY mówi coś innego i w sumie już nic nie wiadomo na pewno.
Internet po prostu,weryfikacja wszystkiego na sobie.Dwie podstawowe zasady,jeść mniej,więcej się ruszać. No i może trzecia. Przygotowywać sobie jedzenie samemu.

Zagłębiając się bardziej to po prostu się tak wszystko zmienia,raz badania kierują w tę stronę,za kilka miesięcy w inną i tak dalej,tak jak w przypadku tego całego IG.

Po prostu żadnych gotowych rzeczy,fastfoodów,prostych cukrów i więcej ruchu i powoli będzie dobrze :)
@Prazeodym: Tak do końca zdrowo się nie da. Niema chyba niczego tak do końca zdrowego na naszym świecie, zawsze jest jakieś ale. Ale najzdrowiej właśnie jak kolego powiedział. Rozsądna(nie głodowa) dietka i ruch.

Jakąś koleżankę będziesz odchudzała rozumiem? :P
@Prazeodym: Z tego co widziałem, to jak się zaczniesz odchudzać to nie będzie trudno :P Także poważnie, zastanów się nad tym co robisz ;-) Wrzuć trochę ruchu profilaktycznie i będzie git. Trust me, i'm an engeineer.
@anonim1133: Nie jest trudno mnie znaleźć w sieci. W dodatku porządny człowiek ze mnie, więc nic krępującego się nie dowiesz, mimo że ślady w internecie zostawiam niczym czołg :)

Ale chętnie się dowiem mimo wszystko. Będę wieczorem.