Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć, jakiego polecacie dentystę w Gdyni? No ogólnie Trójmieście, do Gdańska też dojadę jak będzie trzeba. Otóż mam ogromne problemy, Na górze brak obu 2, z jednej strony 3,4,5 resztki zostały, kilka innych pokruszonych na dole, czasem i coś pobolewa....A mam 23 lata... Zaniedbanie w okresie nastoletnim i brak kasy u rodziców i stan uzębienia jest tragiczny Zdaje sobie sprawę, że naprawa tego potrwa pewnie długie lata i ogromne ilości pieniędzy...Jaki gabinet polecacie, najlepiej gdzie są raty? Jakie rozwiązania? Jakieś mosty na całą szczękę czy co? Mam wrażenie że prawie wszystkie mam do wymiany a to przecież horrendalne koszty...
#dentysta #stomatolog #gdynia #gdansk #trojmiasto #pomocy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 14
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Poszukaj w całej Polsce czasem są programy że jakiś gabinet robi remont szczęki jak ktoś ma w bardzo złym stanie zęby. Z twojego opisu wynika że się załapiesz. Trzeba paszcze pokazać w jakimś TV style albo coś ale da się. Znajoma mojej mamy w pracy się załapała się na coś takiego.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Najlepiej idź do miejsca gdzie mają stomatologie kompleksowo, mikroskopy, implanty, endodoncje, dużo sprzętu. Jak masz różne propozycje leczenia to słuchaj się lekarzy, konsultuj się z innymi przy dużych wątpliwościach, przede wszystkim znajdź kogoś komu zaufasz i nie będziesz czuł, że ciągną Cię na hajs, ale przygotuj się na "kupno małego samochodu". Zęby to bardzo droga impreza. I nie słuchaj się ludzi za dużo którzy nie siedzą w zawodzie i
  • Odpowiedz