Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Traktuję mojego różowego jak kumpla a nie jak kobiete. Ona jest chłopczycą z charakteru(z wyglądu nie, ma długie włosy, lubi sukienki, spódnice, szpilki itp) i sama mnie traktuje jak kumpla. Ogólnie życie z nią, pomijając aspekt erotyczny, jest jak przyjaźnienie się z facetem. Jestem z nią od 7 lat w szczęśliwym związku.
Zawsze jak czytam te wasze mizognistyczne teksty o #logikarozowychpaskow , o tym jakie to kobiety są złe i są księżniczkami, to jest to dla mnie wtf, bo moja w ogóle się tak nie zachowuje - mentalnie jest pół-facetem.
Czy jestem według was #wygryw mając takiego różowego? A może takie też są dla was be? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 159
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: a) trafiłeś na "ideał" i się go trzymaj
b) marna zarzutka
c) nie kłócicie się i żyjecie w kłamstwie / nie rozmawiacie o problemach (bo na pewno je macie, każdy ma)
d) jeśli jesteście w związku 7 lat bez ślubu, to tak jak byście sobie powiedzieli "no jesteśmy razem tyle lat i się kochamy, ale w sumie jak znajdzie się ktoś lepszy to się pożegnamy"
e) Twoje doświadczenia to
  • Odpowiedz
d) jeśli jesteście w związku 7 lat bez ślubu, to tak jak byście sobie powiedzieli "no jesteśmy razem tyle lat i się kochamy, ale w sumie jak znajdzie się ktoś lepszy to się pożegnamy"


@dzeksondzekson: hahaha,

  • Odpowiedz
d) jeśli jesteście w związku 7 lat bez ślubu, to tak jak byście sobie powiedzieli "no jesteśmy razem tyle lat i się kochamy, ale w sumie jak znajdzie się ktoś lepszy to się pożegnamy"


@dzeksondzekson: grubo xD
  • Odpowiedz
@ksiak: @tygry: @nimini02: @webdruid:

No ale tak jest. Jeśli nie ma ślubu, to możecie w każdej chwili gdy coś się złego zdarzy od siebie uciec. To, że to nie pasuje do współczesnego "wyzwolonego" wizerunku związku, nie znaczy że tak nie jest. Jak kogoś kochasz, to głównie dlatego, że znalazłeś osobę, która chce od Ciebie uciec gdy powiesz jej coś bolesnego np. ze swojego życia, ale nie ucieknie bo akceptuje Twoje wady a Ty Jej.

Wg badań pary mieszkające ze sobą przed ślubem znacznie częściej się rozwodzą, nie podsyłam artykułów bo to jest do wygooglowania w 3 sekundy, zarówno
  • Odpowiedz
@dzeksondzekson: LO #!$%@? panie aleś popłynął. Ile ty masz lat, 50? Ja np wolę nie być kimś tylko że względu na ślub. Jak związek ma się rozpaść to się rozpadnie niezależnie od papierka, a przynajmniej można odejść bez problemu gdy coś się wypali. Nie krytykuje małżeństwa - jeśli ktoś chce to proszę bardzo, ale nie jest to podstawa długoletniego związku.
  • Odpowiedz
@dzeksondzekson: o dodałeś komentarz w międzyczasie.
Ty rozumiesz, że jak ktoś się kocha to nie ucieknie od drugiej osoby mimo, Że nie mają papierka? A z znowu jak ktoś będzie chciał uciec, to co jest wart ten papierek? Po #!$%@? ci związek w którym ktoś chce od ciebie uciec ale nie chce mu się przechodzix przez rozwód?:p
  • Odpowiedz
Jak kogoś kochasz, to głównie dlatego, że znalazłeś osobę, która chce od Ciebie uciec gdy powiesz jej coś bolesnego np. ze swojego życia, ale nie ucieknie bo akceptuje Twoje wady a Ty Jej.


@dzeksondzekson: dokladnie tak jak bez slubu
  • Odpowiedz