Wpis z mikrobloga

Ma ktoś jakieś wtyki w celnym w Wawie albo kuźwa na poczcie? Zaraz mnie coś strzeli.
14 maja kupiłem telefon na stronce VolumeRate, zaraz wysłali wszystko pięknie. W niecałe 2tyg wg trackingu paczka trafiła do WER Warszawa Klik tracking

Noi tak wisi, poczta odpowiada że nie prowadzą trackingu szczegółowego i jak coś mi nie pasuje to mogę pisać do nadawcy i on musi u siebie załatwić reklamacje. A tu ewidentnie widać że paczka zaginęła już po przyjściu do Polski.

Ktoś coś wie co mogę zrobić? Może ktoś pracuje wewnątrz i może pomóc? Jak nie chcecie się ujawniać to proszę na priv bo coś ostatnio chińczyczy podobno źle adresy wpisują, sam nie wiem co myśleć. Sklep i tak ma 60dni na dostarczenie ale już dawno żadna z przesyłek nie szła mi dłużej niż miesiąc.

Sorry za tagi ale wszystkie związane z przesyłką

#tracking #pocztapolska #aliexpress #gearbest #banggood #werwarszawa #urzadcelny #celny #alipaczka
  • 16
@Kapitan-Planeta: typowe, zamów przesyłkę pocztową, która może iść nawet 60 dni, złość się że nie doszła w 2 tygodnie, ale żeby do kuriera dołożyć to nie bo po co

paczka siedzi od 11 dni ale już zaczynam rozróbę

a w burdelu na WER w warszawie nic się nie da.


wiesz, że jeśli nie była zatrzymana to mogła opuścić WER Warszawa i już dawno może być daleko od niego i nie będzie
@Andczej: nie nie to nie jest typowe. Jak paczka siedzi w Wawie to chyba z wawą coś nie tak?! a prawie miesiąc leżakowania to chyba juz przesada? Ja mogę czekać i nawet 60dni byle bym wiedział że dojdzie.
@Kapitan-Planeta: Daj znać jak coś będziesz wiedział bo dostałem gotowca tak samo. I #!$%@? nie, nie monitorują co wysyłają dalej xDDDDD to jakbym był celnikiem i nic nei było by rejestrowane co przyszło i co poszło dalej to bym #!$%@? milionerem został xD
@Andczej: Pół świata w 9 dni, 200km z Warszawy do Łodzi na razie 11 i nikt nic nie wie.
Jeśli znajdzie się opcja na banggood kurier omijający opłaty to z chęcią dołożę. Ale nie wziąłem kuriera bo po to zamawiam z Chin, żeby zapłacić 900 zamiast 1700. A nie żeby skasowali mnie za wszystkie możliwe podatki.
Pół świata w 9 dni, 200km z Warszawy do Łodzi na razie 11 i nikt nic nie wie.


@Kapitan-Planeta: no i tak to bywa z przesyłkami pocztowymi, przecież zgodziłeś się na takie ryzyko wybierają ten typ

A nie żeby skasowali mnie za wszystkie możliwe podatki.


wybranie kuriera nie oznacza że na 100% będziesz musiał coś dopłacać
Priorytetowa jest tylko nazwa, w niej chodzi o coś innego


@Andczej: Wiem.

jak się czyta głupoty z internetu to potem ma się takie informacje ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Andczej: No to dla czego mi nie poleciłeś EMS?? To jest 20zł róznicy... Jak się zamawia telefon za 900zł to 20zł na prawdę nie gra roli...