Wpis z mikrobloga

@adiqq: imo z tych dwóch wziąłbym jednak 1060. Kultura pracy Gaming X kontra tej turbinki jest znacznie wyższa. Ja bym jednak poszukał jakiegoś niereferenta 1070 na OLX na gwarancji. Za 1700 dostaniesz nawet i 1070 Gaming X.
  • Odpowiedz
@zenon1002: ok, ale realnie jak to wygląda? będzie się dało złapać nową 1060 od msi którą podałem za ~1k po boomie? Bo wszyscy mówią że drogo, ale jak to będzie 100zł różnicy i czekać 3 miesiące aż minie boom też jest troche bez sensu.
@xDgg: dzięki, jako że przekroczyłem budżet to postaram się łapać najtaniej tą 1060, ew. poszukać alternatyw w podobnej cenie
  • Odpowiedz
@adiqq: Jeśli miałbyś ją kupować za ~1600zł to zawsze lepiej wziąć używkę/nówkę z Niemiec GTX 1070. Najlepiej Zotac AMP, MSI GX albo GameRock.
  • Odpowiedz
@adiqq: Kupiłem referenta dwa tygodnie temu za jakieś 1400zł. Za tą cenę spoko karta, chłodzenie nie jest wcale takie tragiczne jak je wszyscy malują. Owszem, jak się turbinka rozkręci to jest głośno, jednakże przy normalnej sesji grania jest spoko. W idlu cicho, karty nie słychać. Mój referent przy graniu dochodził do jakichś 80stopni, co raczej słabo wróżyło próbom kręcenia go dalej. Przydałoby się pewnie też obniżyć napięcie na rdzeniu, to
  • Odpowiedz