Wpis z mikrobloga

Muszę wam coś ważnego powiedzieć. Pewnie nie będziecie chcieli mi uwierzyć, tak samo jak ja nie chciałem w to uwierzyć na początku. Otóż Unko nie istnieje. To nie jest żaden troll czy #!$%@? pasta - Unko na prawdę nie istnieje. Zmyśliliśmy go sobie. Powiecie mi: jak to możliwe, przecież donejtuje Daniela, ma konto na youtubie, dlaczego miałby nie istnieć? Unko jest zbiorową halucynacją, eksperymentem z pogranicza nauki i okultyzmu. Dostrzegają go tylko ludzie, którzy mają ze sobą coś wspólnego. A co my mamy wspólnego? Nieustanne oglądanie strima? Ciągł żądza dymów? Główny katalizator nie jest do końca znany. W każdym razie - jesteśmy w stanie kumulować te negatywne cechy i wyświetlać je w postaci różnych projekcji. Jedną z takich projekcji jest właśnie Unko. Dowodem na to jest sam sposób bycia Unka. Unko po prostu istniał. Istniał tak długo jak istnieją widzowie patostreamów. Dwadzieścia lat temu wyglądał dokładnie tak samo jak teraz. Jest zawieszony w próżni czasowej, nie starzeje się, ciągle ma tę samą pracę, daje te same donejty. Pomimo tego ciągle zachowuje się jak byt człowieczy, ultrabogaty - ale jednak. Jego byt jest kształtowany przez nadzieje i pragnienia wszystkich widzów w Polsce. DanielMagical nie ma za co kupić ubrań? Świetnie - Unko właśnie dał mu w donejcie 1000zł. Daniel zalał laptopa i potrzebuje nowego? Unko dał w donejtach tyle hajsu, że spokojnie kupił nowego. Brakuje dymów u Grubego? Unko wysyła obfitego donejta z nakazem ich robienia. Mógłbym tak wymieniać w nieskończoność. Byt Unka jest mocno ograniczony i prawie całkowicie zależny od nas. To doprawdy dziwaczny fenomen, nie dający się wytłumaczyć na żadnej płaszczyźnie fizycznej lub też metafizycznej. Zdrowi ludzie nie widzą donejtów Unka. To znaczy - widzą bardzo niedokładnie oraz nie traktują jak realny człowiek. Istnieje w ich umysłach jako rozmazany byt wtapiający się w tło. Wiedzą, że ktoś tam jest jednak siła przebicia tego bytu nie jest w stanie trafić do ich świadomości. I kiedy ostatni widz patostreamów na świecie skona w męczarniach, Unko zniknie ze wszelkich oddshotów i już nikt nie będzie o nim pamiętał.
#danielmagical
giereg - Muszę wam coś ważnego powiedzieć. Pewnie nie będziecie chcieli mi uwierzyć, ...

źródło: comment_1N5oTK1Bbp3ku7P19j6UQRO7rNIenGmN.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz