Wpis z mikrobloga

@psychousmiech: wytwór ewolucyjny. Pozostałość po umiejętnościach łowczych (skupienie na 1 punkcie), w odróżnieniu od kobiet, które zajmując się domem musiały mieć przegląd całościowy, dlatego wystarczy im obecnie 1 spojrzenie na mężczyznę. Facet musi zrobić całą listę: dupa, cycki, nogi, buzia
@psychousmiech: Nie każdej dupie tylko ładnej dupie.Po wizycie we Lwowie kark mnie boli do tej pory(wróciliśmy w niedzielę). Polecam Ukrainki- laski nieprzeciętne ale pojechałem z drewnem do lasu i żeby nie dostać w ryj musiałem cały czas mieć kark sztywno. Tego akurat nie polecam(,)


@Puter: smutno by mi było, gdyby mój facet tak myślał i jeszcze napisał to w necie (zwłaszcza pogrubiony fragment)
@psychousmiech: Nie każdej dupie tylko ładnej dupie.Po wizycie we Lwowie kark mnie boli do tej pory(wróciliśmy w niedzielę). Polecam Ukrainki- laski nieprzeciętne ale pojechałem z drewnem do lasu i żeby nie dostać w ryj musiałem cały czas mieć kark sztywno. Tego akurat nie polecam(,)


@Puter: kup okulary przeciw słoneczne i oglądaj do woli. Problem solved.
@brak: Przecież wiadomo że są ładniejsze kobiety, faceci mają oczy i nie wiążą się często z najładniejszą (pic rel) jaka im się podoba. Miłość to wybór i konsekwencja, jeżeli partner o mnie dba, jest wierny, opiekuńczy i nie wstydzi się ze mną pokazać na ulicy to niech sobie nawet i subuje #plodnesuki czy inne #cycushki ( ) i plusuje aż do wyczerpania limitu plusów