Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, za tydzien spotkam sie z dziewczyna przez 2 dni ... jestesmy juz dosyc dlugo w zwiazku (okolo 7 miesiecy), wiec mam nadzieje ze szykuja sie pierwsze #seksy, a jezeli nie to jak subtelnie w tym kierunku poprowadzic? Jeden problem (dosyc spory) - mieszkam z 6 wspollokatorami, da rade cos w takich warunkach zdzialac? Niestety, nie dam rady sie ich wszystkich pozbyc ... I jeszcze jedno - aby byc gotowym na wszystko - musze kupic prezerwatywy, bedzie to moj pierwszy raz, wiec macie jakies porady dla mnie? Wczoraj bylo bardzo cieplo i napisalem, ze w taka pogode najlepiej byloby byc nago - a ona odpisala z zapytaniem, czy jestem nago teraz? To chyba dobry znak?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: dope
  • 30
  • Odpowiedz
chłopie, jak Ty przez 7 miesięcy jej nie zaruchałeś, to olej - ale nie dosłownie, po prostu zostaw. Jak ona taka, to gały po bile nie weźmie na pewno, więc nie ma co się starać.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: kup gumy i spróbuj jedną założyć zanim się spotkacie, strzel jej minetkę albo palcówkę na początek to się trochę przyzwyczaisz do sytuacji, no i ona też by mogła się siurakiem pobawić w sumie to się odstresujesz. Potem zakładasz gumę i nastąpi najlepsze 15 sekund Twojego życia XD Ale jak laska Ci nie dała przez 7 miesięcy to też może być dziewicą jeszcze więc się nie wstydź. Jak już się ruchała
  • Odpowiedz
OP: @svn1s: Kilka miesiecy temu mialem do tego perfekcyjna sytuacje, ale #!$%@? i wiem o tym ... chyba, ze by wynajac jakis hotel na dzien - ale to zbyt oczywiste i glupie ... ja juz szczerze nie potrafie dluzej wytrzymac :( Co do dlugiego czasu - po prostu nie mielismy zbytnio na to mozliwosci, a do tego ona nie jest Polka - wiec sa pewne kulturowe roznice ... @Kuplerstwo:
  • Odpowiedz