Wpis z mikrobloga

Witam Mireczki, mam do sprzedania MacBook'a Pro 13' Retina 2.7GHz /8GB/128GB SSD ( szczegółowa specyfikacja tutaj: https://support.apple.com/kb/SP715?viewlocale=pl_PL&locale=en_GB ).

MacBooka jest w idealnym stanie sprzętowym oraz wizualnym, nie posiada żadnych zadrapań, rysek ani skaz. Aktualnie jest w fabrycznym pudełku oraz czeka na nowego właściciela. Bateria wytrzymuje 8-9h przy ciągłej pracy. Sprzedaje jedynie dlatego że potrzebuje Maka z większym ekranem. W pudełku wszystko co daje producent + dodaje torbę Tonino Lamborghini która jest bardzo wygodna oraz idealna do przenoszenia komputera.

Więcej zdjęć oraz informacji udzielę na priv bądź telefonicznie.

#sprzedam #macbook #apple #ios #laptopy
ypaul - Witam Mireczki, mam do sprzedania MacBook'a Pro 13' Retina 2.7GHz /8GB/128GB ...

źródło: comment_iHTlG3EEOiAKqXpDuxFXXxMAYXkWFhbM.jpg

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
@y_paul:

widzę że chcesz wyjechać do Szkocji za pracą także, nie pytaj się kiedy masz problemy finansowe i, i tak nie zamierzasz kupić : )

.
Nie wiem czy to co napisałeś jest bardziej głupie, czy bardziej bezczelne.
  • Odpowiedz
  • 4
@gwyddbwyll: Trudno, nie będę płakał.
@lirycznywujek: Dziękuje za opinie.
@WolfSky: To prawda, zobacz co się dzieje w komentarzach pod tym postem, ceny nie napisałem aby rozmawiać tylko z osobami zainteresowanymi a nie przegrywali którzy siedzą w piwnicy i szukają tylko gowno burzy...
  • Odpowiedz
@y_paul: Nie wierze w to co czytam, doskonale zdajesz sobie sprawe jacy ludzie przesiaduja na tym portalu, dokonale wiesz, ze nie jest to platforma sprzedazy, obrazasz wszystkich dookola, wrzucasz beznadziejne ogloszenie bez ceny i na koncu liczysz, ze ... no wlasnie na co liczysz? Ze zaoszczedzisz 10zl zamiast wrzucic to na allegro czy ze tutaj szybciej znajdziesz naiwnego? Jesli to jest ta slynna wykopowa zarzutka to mocne 7/10 bo chcialo mi
  • Odpowiedz