Wpis z mikrobloga

Witam Mireczki, mam do sprzedania MacBook'a Pro 13' Retina 2.7GHz /8GB/128GB SSD ( szczegółowa specyfikacja tutaj: https://support.apple.com/kb/SP715?viewlocale=pl_PL&locale=en_GB ).

MacBooka jest w idealnym stanie sprzętowym oraz wizualnym, nie posiada żadnych zadrapań, rysek ani skaz. Aktualnie jest w fabrycznym pudełku oraz czeka na nowego właściciela. Bateria wytrzymuje 8-9h przy ciągłej pracy. Sprzedaje jedynie dlatego że potrzebuje Maka z większym ekranem. W pudełku wszystko co daje producent + dodaje torbę Tonino Lamborghini która jest bardzo wygodna oraz idealna do przenoszenia komputera.

Więcej zdjęć oraz informacji udzielę na priv bądź telefonicznie.

#sprzedam #macbook #apple #ios #laptopy
ypaul - Witam Mireczki, mam do sprzedania MacBook'a Pro 13' Retina 2.7GHz /8GB/128GB ...

źródło: comment_iHTlG3EEOiAKqXpDuxFXXxMAYXkWFhbM.jpg

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
@y_paul: właśnie próbuje sprzedać swojego macbooka. Męczę się z tym gównem dla profesjonalistów od 2011 roku. Mogę powiedzieć tyle, że maki dobrze wyglądają, są świetnie wykonane ale nadają się najwyżej do YouTube i internetu. Ciągle problemy i szukanie porad w internecie. A to nie widzi dysku wewnętrznego po ponownym uruchomieniu, a to gubi dysk sieciowy. Totalne zaprzeczenie ogólnie panującej opinii. Praca w jakimś autocadzie to męczarnia. W końcu kupiłem piec
  • Odpowiedz
@bzzmaja: Majka nie mogę zgodzić się z tym co napisałaś. Używam MacOS już dość długo oraz bardzo aktywnie, bez tego oprogramowanie nie byłoby mojej pracy i muszę powiedzieć że jeszcze ani raz mnie nie zawiódł. Korzystam z różnych programów oraz narzędzi nigdy z niczym nie było problemu. Aby docenić ten system trzeba się go nauczyć, skrywa bardzo dużo udogodnień oraz pozwala na wiele równocześnie będąc bezpiecznym. Życzę powodzenia w sprzedaży
  • Odpowiedz
@y_paul: #falszywyrozowypasek :)
Gdy po tych kilku latach wsiadłem na windowsa to przeszła mi ochota na hackintosha, którego miałem budować. Być może nie używam softu wyłącznie na osx dlatego dalsza moja katorga nie miała sensu. Długo czekałem na to zapowiadane wow gdy przejdę z windowsa na maca ale się nie doczekałem ;) klepanie w terminal to nie dla mnie, finder to totalna porażka i nic z nim nie
  • Odpowiedz