Wpis z mikrobloga

@qmork: albo uczciwie albo tanio, musisz wybrać. proponuje nie dać poznać po sobie że się kompletnie nie znasz na autach :) po południowej stronie tylko od razu mówię, że ja tam nie naprawiałem. ale siostra miała okazję wymieniać/naprawiać parę razy u nich i zadowolona. Chodzi o Zamiar Garage przy ulicy Dauna.
  • Odpowiedz
@Dzbanek91: Nie oczekuję, że ktoś mi będzie robił "za flaszkę" albo "do portfolio", bo rozumiem, że za wiedzę trzeba płacić dlatego napisałem dobrze zrobione w uczciwej cenie (a nie tanio).
Po prostu szukam mechanika, gdzie jak pojadę "Panie coś mi tutaj stuka chciałbym, żeby przestało" i okaże, się że trzeba dokręcić śrubkę i jest z tym 5 minut roboty to zapłacę 50zł, a nie 1000zł za wymianę części, które były sprawne,
  • Odpowiedz
@Dzbanek91: "Panie coś mi tutaj stuka chciałbym, żeby przestało".
Na prostych kołach przy prędkości <20km/h (i małych nierównościach np. żwir/kostka brukowa) i przy 140km/h, stukanie czuć na lekko na kierownicy. Na skręconych kołach nie występuje.
Zawieszenie w porządku sprawdzone w 2 miejscach niezależnie, 1 gość chciał mi już amortyzatory wymieniać.
Pacjent Toyota Corolla E12, czytałem forum Toyoty to takie pukanie ludzie naprawiali w cenie 50-5000zł ;)

Przejechałem się z jednym magikiem,
  • Odpowiedz