Wpis z mikrobloga

Hej, jako że kluby już dokonują "nieoficjalnych" transferów, postanowiłem zrobić sobie ściągę które media mogą podawać prawdziwe informacje, a które to stek bzdur, nie wszystkie znam dlatego proszę kogoś wtajemniczonego w temat o pomoc w ocenie źródeł :)
MEDIA BRYTYJSKIE

BBC 5/5
-British Broadcasting Corporation, to główne medium w Anglii.
Nie mylą się praktycznie nigdy, jeśli o czymś informuje BBC, to można niemal w 100% zaufać tej informacji.

Sky Sports 4/5 (zmieniam z 5/5)
-Drugie po BBC największe medium w Anglii traktujące o sporcie. W odróżnieniu od BBC, Sky potrafi się czasem pomylić, naprawdę rzadko, ale zdarza się.

THE TIMES 3,5/5
-Jeden z najstarszych obecnie wydawanych dzienników na terenie Wielkiej Brytanii, a także należący do najbardziej wiarygodnych.

DAILY TELEGRAPH 3/5
-Druga, zaraz po “The Times” prasa w Wielkiej Brytanii z najwyższym procentem dokładnych informacji.

THE GUARDIAN 3/5
-Razem z “The Times” i “Daily Telegraph” stanowią czołową trójcę najbardziej wiarygodnej prasy w Wielkiej Brytanii.

DAILY MAIL 2/5
-Kolejny brytyjski dziennik, ale w porównaniu do wyżej wspomnianych, to wydawany w formie tabloidu.

DAILY MIRROR 1,5/5
-Brytyjski dziennik, który cieszy się jeszcze mniejszym poważaniem niż “Daily Mail”.

THE INDEPENDENT ???
???

ESPN 2/5
-Brytyjski odpowiednik amerykańskiego serwisu. W ostatnim czasie w szczególności wiarygodność jego opadła.

THE SUN 1/5
- xD

NIEMCY

Kicker
-???
Bild 5/5
-Zaufane źródło.
SportBild 2/5
- nie posiada sprawdzonych źródeł.

HISZPANIA

Cadena COPE 4/5
-Wiarygodne źródło
Cadena Ser 2/5
-To już nie koniecznie
AS
-???
Marca
-???

FRANCJA
RMC Sport
-???

France Football
-???

Le Parisien
-???

WŁOCHY
Gianluca Di Marzio & Sky Italia 4/5
-Najwiarygodniejsze źródła

Tuttosport
-???

#pilkanozna #transfery #premierleague #seriea #bbva #prasa #tabloidy #dziennikarstwo #mecz
A.....- - Hej, jako że kluby już dokonują "nieoficjalnych" transferów, postanowiłem z...

źródło: comment_ASZYoW7uX4nB5V0J83OlNBUTUNtDtWHx.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
Sky Sports 5/5

-Drugie po BBC największe medium w Anglii traktujące o sporcie. W odróżnieniu od BBC, Sky potrafi się czasem pomylić, naprawdę rzadko, ale zdarza się.


@ArnE-: Sky w tym okienku to już nie to co dawniej. Podają bardzo dużo plotek. Jeszcze rok temu jak Sky pisało coś, to jeszcze w ten sam dzień na drugi done deal, teraz dużo więcej ślepaków.

Tuttosport

0/5 ode mnie
  • Odpowiedz
@ArnE-: W innych sprawach raczej nie piszą. O Barcelonie z rzadka, jeśli nie są to informacje, które potwierdzają inne źródła to raczej to bujdy na resorach.
  • Odpowiedz
@ArnE-: to jest jeszcze gorsze nawet chyba. Totalne fantazje na temat Juve. Na temat innych klubów jeszcze gorzej. Absolutnie nie warto traktować ich poważnie. Z włoskich coś wartych, co mi teraz do głowy przychodzą, to jeszcze Romeo Agresti takie 3,5/5
  • Odpowiedz