Wpis z mikrobloga

#konkurspisarski

Uwaga! Wyniki konkursu pisarskiego

Bezapelacyjnie wygrał @FlaszGordon: który swym opowiadaniem doprowadził jury niemal do łez...

Komisja postanowiła przyznać również wyróżnienie dla @JesterRaiin: który co prawda nie wykonał zadania jakie przed nim postawiono i nie dokończył opowiadania, jednakże ukazał je w innym świetle przywodząc na myśl radę, która jest zawsze w cenie, czyli memento mori.

Laureatów proszę o składanie zamówień na nagrody :)
  • 8
@rurka_kapilarna: :>.

Nie wiem co powiedzieć... [hlip]... Dziękuję mamie i tacie, że trzymali za mnie kciuki. Dziękuję też wszystkim Wykopowiczom którzy wspierali mnie duchowo siedząc przed swoimi monitorami.

Niezmiernie mi miło, że mogłem wygrać ten konkurs. Jesteście wspaniali... [rozbeczał się]

;)
@rurka_kapilarna: A co ja, wróżka żeby widzieć wszystkie wpisy jakie się pojawiają na mikro? :P Miałem skończyć wczoraj w nocy, ale sąsiedzi mieszkanie zalali i połowa gniazdek w domu przestała mi działać, dopiero dziś po południu napożyczałem od znajomych przedłużaczy i jakoś podłączyłem komputer ciągnąc kable przez pół domu :> Zdążyłem już tyle naskrobać że i tak wyślę, poza konkursem najwyżej :[ A tak w ogóle to opublikuj wygrane teksty! :]
@Shaki: Ok, wyślij, jak będzie fajne to przyznam ci II wyróżnienie ;)

(Tak szczerze mówiąc konkurs nie cieszył się za dużym zainteresowaniem, nie każdy zdecydował się zmierzyć z tym trudnym zadaniem, więc chętnie przeczytam twoje opowiadanie)

Opowiadanie Flasza http://www.wykop.pl/wpis/241347/rurka-kapilarna-konkurspisarski-anulka-zostala-sam/

Opowiadanie Jestera: http://dl.dropbox.com/u/3188704/kapilaria.pdf

@FlaszGordon skończ chlipać i mów co mam ci ulepić
@rurka_kapilarna: Ok.

Coś wspominałaś o kubku ^^.

Nie wiem jak zdolności artystyczne ale zawsze marzyłem o kubeczku z takim wizerunkiem, logiem Wykopu i podpisem Flasz Gordon.

Ale co byś nie ulepiła i tak pewnie będzie dobrze :).

Ps. Gdzie mam swój adres wysłać? Masz maila jakiegoś?