Wpis z mikrobloga

Ciśniemy beka ze zmarłego Prezydenta, głodujących dzieci dzieci w Afryce, martwych płodów, przewozie ciał Ukraińców śmieciarką czy zamachów terrorystycznych/katastrof w których zginęło sporo ludzi i, absolutnie nikt nie ma z tym problemu bo to przecież " #czarnyhumor hehe". Ktoś pokaże nie wulgarnego mema nawiązującego do śmierci syna dziennikarza HUR DUR patola #!$%@? chore głowy, psychole, nic nie robić tylko patrzycie jak kogoś obrazić... Zobaczcie jakie macie podwójne standardy i jak bardzo jesteście zakłamani. Jeśli nabijasz się w poniedziałek z zagazowanych żydów w Auschwitz to mi nie #!$%@? we wtorek że Ci szkoda syna dziennikarza i tego co go spotkało bo jest to bardzo nie na miejscu, #takaprawda Mirki wóz albo przewóz. #oswiadczenie #afera #niepopularnaopinia
Pobierz PonuryMruk - Ciśniemy beka ze zmarłego Prezydenta, głodujących dzieci dzieci w Afryce...
źródło: comment_bQcPAXNaLaLncNaRShP0TT7FwY4x2xon.jpg
  • 27
@PonuryMruk Czyli nie już żadnych granic, bo kiedyś ktoś już nabijał się ze śmierci?
Tak to już jest, że śmierć zbiorowa (Auschwitz, Smoleńsk itp.) jest bardziej rozmyta od indywidualnej, a więc i ten humor gdzieś się rozmywa (choć nie pochwalam, rozumiem).
Miłość do dziecka ma zupełnie inny wymiar. O niebo większy niż do kogokolwiek innego. Śmiem więc twierdzić, że jest różnica między przypadkami, które podałeś, a przypadkiem Chajzera.
najlepsze jest to, że ten obrazek jest stary i wiele razy był w gorących XD


@janushek: #!$%@? ani razu go nie widziałem w gorących a przeglądam gorące codziennie od 5 lat

@PonuryMruk: wypraszam sobie, ja nie cisnę beki z wszystkich wymienionych przez ciebie, tylko z niektórych
@Dolan: to nie wiem w takim razie gdzie widziałem tego mema skoro przeglądam tylko wykop i reddita... Ale szukając obrazka googlem znalazłem na jakimś pseudo Pudelku news "Hejter Filipa Chajzera został pobity przez jego fanów. Reakcja dziennikarza? Ostra. "Nie wstydzę się tego""
W skrócie - typ napisał (imo gorszą niż ten "mem") rzecz o jego tragedii, ktoś go znalazł i mu #!$%@?ł, potem przeprosił Chajzera i prosił go żeby się za
@PonuryMruk: I właśnie przez to mam nadzieje że będą go bardzo długo prześladować coraz to gorszymi memami. No i też podoba mi się ta imba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PonuryMruk: Mnie najbardziej śmieszy to usprawiedliwianie, że śmierć syna Chajzera to co innego, większa tragedia itp., zresztą w tym wpisie już powstała taka dyskusja. Proponuję zrobić jakąś punktację, za ilość trupów (tu może być różnie, niby wydaje się, że im więcej tym gorzej, ale jak zauważył @kiszczak: im więcej tym ten humor się rozmywa), bliskość relacji (więcej punktów za dziecko/rodzica, mniej za np. dziadka czy ciotkę), czas od wydarzenia, no
@kiszczak: gościu, we wszyskich wpisach o Chajzerze piszesz, że jakie to naśmiewanie się ze śmierci jest złe, a sam masz nick i awatar zbrodniarza peerelowskiego. Opowiedz nam jakie to wartości chciałeś promować na portalu ze śmiesznymi obrazkami wybierając taki właśnie nick i awatar?
@dlolb To był mój wujek. Co do jego "zbrodni"- zdania są podzielone. Nic nie zostało jednoznacznie udowodnione, więc nie masz prawa nazywać go zbrodniarzem. Coś jeszcze chciałeś wiedzieć?