Wpis z mikrobloga

Ciśniemy beka ze zmarłego Prezydenta, głodujących dzieci dzieci w Afryce, martwych płodów, przewozie ciał Ukraińców śmieciarką czy zamachów terrorystycznych/katastrof w których zginęło sporo ludzi i, absolutnie nikt nie ma z tym problemu bo to przecież " #czarnyhumor hehe". Ktoś pokaże nie wulgarnego mema nawiązującego do śmierci syna dziennikarza HUR DUR patola #!$%@? chore głowy, psychole, nic nie robić tylko patrzycie jak kogoś obrazić... Zobaczcie jakie macie podwójne standardy i jak bardzo jesteście zakłamani. Jeśli nabijasz się w poniedziałek z zagazowanych żydów w Auschwitz to mi nie #!$%@? we wtorek że Ci szkoda syna dziennikarza i tego co go spotkało bo jest to bardzo nie na miejscu, #takaprawda Mirki wóz albo przewóz. #oswiadczenie #afera #niepopularnaopinia
PonuryMruk - Ciśniemy beka ze zmarłego Prezydenta, głodujących dzieci dzieci w Afryce...

źródło: comment_bQcPAXNaLaLncNaRShP0TT7FwY4x2xon.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@kiszczak a Hitler nie wiedział o holocauście. Oczywiście, że własnoręcznie nikogo nie mordował, co nie znaczy, że nie jest z a to odpowiedzialny i za to właśnie został skazany.
  • Odpowiedz
@kiszczak:

12 stycznia 2012 Sąd Okręgowy w Warszawie uznał winę Czesława Kiszczaka z tytułu członkostwa w związku przestępczym o charakterze zbrojnym


Ot, taki pospolity "przestępca", nic złego nie zrobił, zawsze dzień dobry mówił
  • Odpowiedz
@dlolb Widzisz- nie wybieram tego wyroku. Wyrok jednak nie mówi nic o ówczesnej sytuacji. Każdy, tak jak teraz w coś wierzył. Mój wujek wierzył w związek radziecki. Łatwo z perspektywy mówić, jaki to zły był wybór. Na tamte czasy Kukliński był zdrajcą. Szanuję Twoje zdanie, nie mam zamiaru Cie przekonywać. Proszę jednak, trzymaj się etymologii. Kiszczak w świetle prawa był przestępcą, nie zbrodniarzem.
  • Odpowiedz
Moj dziadek zginał w Auschwitz, rozumiem że strata Chajzera jest większa od mojej?


@PonuryMruk: rozumiem że strasznie to przeżywasz? Tragedie rodzinne tragediami ale wypada kilka lat po nich się pozbierać a nie organizować wokół nich całe życie.
  • Odpowiedz