Wpis z mikrobloga

Na wstępie powiem, ze daleko mi do wiary w duchy i zjawiska paranormalne ale jednak troche zaczynam panikowac.
Otoz z drzwiami frontowymi do piwnicy ktora wynajmuje sąsiaduje maly "korytarz" ktory prowadzi między innymi do kotłowni. I na drzwiach od tej kotlowni wlasciciele postanowili powiesic sobie kalendarz na tasme (nie wiem czy dla ozdoby czy co, imo totalnie bez sensu no ale nie wazne). I ten kalendarz od trzech dni spada. A ja go wieszam ponownie. Niby nic dziwnego gdyby nie to, ze zawsze spada o podobnej godzinie. I #!$%@? serio, pewnie bym to olala gdyby spadal o 14. Ale musi spadac codziennie o 23:30 wyrywajac mnie z objec morfeusza i doprowadzajac do paranoi. Czy to juz znak, ze trzeba sie obawiac?
#paranoja #paranormalne #zjawiska #bojesie

___________________________________________________________________________________
#opowiescimango - chcesz byc na bieżąco? OBSERWUJ :-)
  • 28
Taśma ma określoną "lepliwość", która wytrzymuje ciężar kalendarza przez określony czas. Po upływie czasu kalendarz spada. Ty przyklejasz go na nowo i zaczynasz zabawę od początku. Z czasem godzina "zrzucania kalendarza" będzie się przesuwać na wcześniejszą:)
@Voltalius myslalam o tym ale kalendarza nie przyczepialam natychmiast ani w regularnych godzinach. Raz o 16, raz o 6 rano. A spada zawsze o 23:30

@Canova rzeciez pisalam ze obok mojej piwnicy ( ), mieszkam w takiej suterenie przerobionej na mieszkanie :)
daleko mi do wiary w duchy


@MangoZjem: ale w każdym komentarzu wykazujesz wysoką chęć uwierzenia w nie. Nie ma czegoś takiego i #!$%@?, szukasz wytłumaczenia. Jak komuś daleko od wiary w coś to nawet nie bierze pod uwagę takich głupot.