Wpis z mikrobloga

A teraz kolejna poważna porada dla ludzi z tagów #tfwnogf #przegryw #stulejacontent (a i miałem dodać tag #jokker )
Jak już pisałem tutaj: https://www.wykop.pl/wpis/24680589/witam-ponownie-tagi-tfwnogf-stulejacontent-przegry/ , najważniejsze jest zmienić siebie dla siebie. Nie dla kobiet, tylko dla siebie.
Przestań być wiecznym chłopcem, przestań się zachowywać jak chłopiec, przestań wyglądać jak chłopiec, przestań mieć chłopięce zainteresowania i zajęcia.
Zacznij być mężczyzną. Nie, nie chodzi o sześciopak i brodę (ktoś mi tak odpisał). Zachowuj się jak facet.
Wiesz czym się różni mężczyzna od chłopca?
Przypomniał mi się pewien film (podstawowy angielski wymagany).
I kurde nie, nie chodzi o ciągłe chodzenie w marynarkach, nie. Bo zaraz mi to ktoś wytknie tutaj, jak nie skuma przekazu...
Jokker - A teraz kolejna poważna porada dla ludzi z tagów #tfwnogf #przegryw #stuleja...
  • 37
@tomek001: Wyglądając na nastolatka + ubierając się jak nastolatek + zachowując się jak nastolatek = wszyscy Cię traktują jak nastolatka (w tym kobiety).
Wyglądając na nastolatka + ubierając się jak mężczyzna + zachowując się jak mężczyzna = może chociaż część ludzi zacznie Cię traktować jak mężczyzne (w tym kobiety).
Czyli i tak warto się zmieniać.
@Jokker: I przez całe życie udawać kogoś kim sie nie jest. SUPER RADA BULWO!!!!
BTW. Ja kiedyś próbowałem zachowywać się poważnie, problem jest z tym, że z moją twarzą i wzrostem wyglądałem śmiesznie. Swoją drogą to jest dobry patent na inbę XD
I przez całe życie udawać kogoś kim sie nie jest.


@PrzecineQ: Absolutnie nie. Po prostu zmieniać siebie w kogoś lepszego, atrakcyjniejszego, choćby wizualnie, ale nadal być sobą.