Wpis z mikrobloga

Co tak cicho o wczorajszej aferze z głównej?

1. Wykopowicz @xSQr tworzy znalezisko ze zbiórką na leczenie chorej córki
https://www.wykop.pl/link/3788351/zrzutka-na-leczenie-mojej-corki/
2. W międzyczasie na jaw wychodzi fakt, że jest managerem IT w warszawskiej korpo
... na mirko chwalił się butami za 500 zł, Mercedesem i drogim hobby (strzelectwo)
... córka uczęszcza do prywatnego przedszkola (2k miesięcznie)
3. OP nie odnosi się do zarzutów
4. Usuwa konto, znalezisko i zbiórkę.

#afera #aferawskrocie
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

"Do ręki" razem z żoną mamy 9k z czego po opłaceniu wszystkiego zostaje nam niecałe 3k zł na miesiąc.


@katarzynkaN: o c--j, on chyba przez opłacenie wszystkiego rozumie rachunki, mieszkanie i jedzenie

na zachcianki ma tylko 3k miesięcznie, no faktycznie biedny
  • Odpowiedz
@takie_chwile_jak_te: no, ja tam napisałam pod tym wpisem co o tym myślę, zaraz po tym usunął. Na pewno to temat dla specjalisty bo te opisy o studentkach w legginsach + wielomiesięczne naskakiwanie na żonę + inne żale + obecna afera z kasą + "wymarzona ciąża" składają się na dziwny obraz
  • Odpowiedz
@katarzynkaN: Karolka srogo poniosło, nie wiedziałam, że można być aż takim mitomanem.

Z jego opisów wynika, że jego córka ma autyzm, astmę i astygmatyzm. Z całym szacunkiem, to nie są choroby które wymagają nie wiadomo jakich nakładów finansowych. A z tych okularów za kilka tysięcy to gniję jak p------a xD

Brak szacunku, myślenie że mirki to debile i będą finansować zachcianki Karolka, żeby mu się nie pogorszył komfort życia. Jako,
  • Odpowiedz
A z tych okularów za kilka tysięcy to gniję jak p------a xD


@Zgagulec: napisał, że tysiąc. to normalna cena za okulary dla astygmatyka. ja mam normalną wadę a płaciłam grubo ponad tysiąc (pocienienie soczewki, antyrefleks itp.), także to akurat możliwe.

jak dorabiałeś rogi żonie to się nie zastanawiałeś nad niczym, a teraz takie przemyślane kalkulacje ( ͡° ͜ʖ ͡°)


swoją drogą ciekawe, kto kogo niszczył u
  • Odpowiedz
napisał, że tysiąc. to normalna cena za okulary dla astygmatyka. ja mam normalną wadę a płaciłam grubo ponad tysiąc (pocienienie soczewki, antyrefleks itp.), także to akurat możliwe.


TL;DR; w Wawie da się kupić nowe okulary z astygmatyzmem i antyfleksem za 250-350 PLN

@kwasnydeszcz: okulary dla astygmatyka są droższe, ale wtedy trzeba wiedzieć, gdzie kupować. Sam mam stygmatyzm i minusy. W dodatku na jedno oko inne niż na drugie, a jak
  • Odpowiedz
@skejna: No cóż, widzisz teraz przedstawienie pychy można łatwo interpretować jako "walka z depresją". Czyli rozumiem, że skoro jestem gruby mogę śmiało twierdzić, że wszyscy mnie fat szejmują a tak naprawdę chorobliwie boję się anoreksji ?

P---------e.

1000 czy 2000 zł to w każdym banku dostaniesz bezgotówkowego od ręki w akcie desperacji robisz dzidę po chwilówkę, no ale wiadomo, że cudzesy to maszyna napędowa dzisiejszego świata
  • Odpowiedz