Wpis z mikrobloga

@Primusek: > Nie wiem, co będzie za kilka lat. Albo bliżej. Czy szkolenie jest na takim poziomie, że piłkarze, którzy wejdą do kadry, będą jej wzmocnieniem? Niepokoję się o to. Nie wiem, czy znalazłbym wielu zawodników w wieku 18-22 lata, którzy zaraz powinni dołączyć do reprezentacji, zdolnych od razu wejść do pierwszej jedenastki.

Na przykład rocznik 1985 r., królujący na prawej stronie Kuba Błaszczykowski, Łukasz Piszczek….

Tego ostatniego może zastąpić Bartek
@ciachostko Szczególnie w punkt trafił z brakami w szkołach, wf często jest prowadzony na zasadzie: macie piłkę, grajcie sobie a ja w tym czasie pójdę do kanciapy robić cokolwiek innego. Wystarczy to połączyć z małymi, często przepełnionymi salami gimnastycznymi i takie właśnie są efekty.
@Tosiek14: nie wiem jak teraz ale ja miałem w podstawówce pana od wf'u, któremu zależało, choć byliśmy dziećmi to nie dawał taryfy ulgowej a im dalej tym gorzej, w gimnazjum to właśnie "macie grajcie" a on sam gadał z tymi co nie ćwiczyli o jakichś pierdołach i miał w dupie co się dzieje dookoła. W liceum to samo.
złote pokolenie z Lewandowskim na czele


@8Dawid88: CZO? XD

Kilka wygranych meczy z nadzwyczajnie słabymi przeciwnikami, mającymi największy kryzys od lat. BARDZO przeciętny występ na Euro, gdzie fuksem przeszliśmy do ćwierćfinału i już "złote pokolenie"? Bez przesady.
@8Dawid88: Lewandowski ma 28 lat, w podobnym wieku, z pewnymi wyjątkami, jest cała podstawowa 11. A jednak o sukcesach mówi się praktycznie od eliminacji euro 2016. Gdzie było 'złote pokolenie' w wieku u21? Dlatego uważam, że nie można tych chłopaków skreślać, po owocach ich poznamy. Tymbardziej, że brakuję tam Milika (miejmy nadzieję, że wróci do formy sprzed kontuzji) i Zielińskiego (który błyszczał podczas meczu z Rumunią na równi z Lewandowskim).