Wpis z mikrobloga

@michok1984: Hajs się zgadza więc grać nie przestaną... Płacz będzie jak nie wyjdą z grupy na majorze, stracą zaproszenie na następnego, a nawet takiego minora ciężko by im było przerwać.
@donOGR Na Minorze by sobie poradzili,a problemem NiPu jest slaba forma graczy i brak prowadzacego. Ogladajac gre VP widac chociaz pomysl na grę(mecze przeciwko Dignitas i G2) wiec nie znizalbym ich do NiPu
@Norev: nie przesadzam. Nie potrafili sobie nawet dupy uratować ( już po raz drugi) i utrzymać się w EPL, dostając #!$%@? od BIG i PENTY. Pewnie i tak ESL ich znowu uratuje i zachowają miejsce. Ostatnio dostają regularny #!$%@? gdzie się tylko nie pojawią. Z tym słabym NIPem dostali sromotny wpierdziel na 2 najlepszych mapach (nuke i train).
Żeby nie było, życzę im jak najlepiej... ale to co oni teraz grają
@Norev poradzili? Zobacz kto grał na Minorze. BIG, Penta, Kinguin - drużyny z którymi w tym roku przegrywali. O reszcie nie mówię bo po prostu z nimi nie grali, albo nie pamiętam
@bperua Trudno byc caly czas w topce. Graja na wysokim poziomie od poczatku CS'a wiec kazda druzyna wie co sie po nich spodziewac. Widze w nich chociaz potencjal tak jak we Fnatic
@Norev:
Od początku CS'a? W GO na początku nie istnieli, dopiero po dodaniu Snaxa i Białego odżyli.
Początki Pentagramu to też nie były od razu wygrane.

@smutna_rzaba: Oczywiście... Dlatego właśnie w niej grają.
@smutna_rzaba:
Oho... Zacytuję więc twoje "argumenty":
1."przeciez oni te lige mieli w nosie od zawsze"
2."wydaje mi się, że nie do konca dokladnie sledzisz tag i ogólnie scene csgo"
Zostałem zniszczony!

Po tych Lanach tłumaczyli się systemem BO1... taz prostował jak emocje opadły, że nie powinien tak się unosić.
@bperua: Nie ma powodu żeby tak sądzić, wygrali nuke z najlepszym zespołem świata, bardzo ładne straty, miejscami cudowne indywidualne akcje, obudził się Neo i TaZ. Jest tendencja wzrostowa, wcześniej nie grali kompletnie nic.
@lazzyday by potem przegrać do 4 i 3 ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie oszukujmy się, jak nie poprawia gry to nic z tego nie będzie w Krakowie. Zobaczymy jak sobie poradzą na tym gownoturnieju stworzonego dla nich jutro, czy tam pojutrze
@GuziQ: I co z tego że przegrali? Wszyscy oczekiwali łatwego 0:2 dla Astralis, ale że długo siedzieli cicho wiedziałem, że coś mają w rękawie. I mieli - bardzo ładnego nuka, na którym dotychczas przegrywali do 5 rund maks z byle kim. Dominowali przez całą mapę, tak jak Astralis na pozostałych dwóch. Grali swobodnie, intuicyjnie, wszystko zaskakiwało. To jest ogromna zmiana w porównaniu do tego, co było wcześniej na tej mapie.