Wpis z mikrobloga

Przeleciałem tak przez patronite w kontekście "youtubowych twórców" no i tak szczerze to pan Gonciaż nie miał z kim konkurować, jest kilka wartościowych twórców ale raczej o wąskiej tematyce dla jakieś grupy odbiorców. Jeśli chodzi o kategorię rozrywkową do dopiero Grupa Filmowa Darwina, jest jakąś poważną propozycją. Poniżej kilka cytatów dających fałszywy i zmanipulowany pod moją tezę obraz całości:

W 2017 roku postanowiłem na poważnie zająć się Pokemonami bo to jednak coś więcej niż tylko hobby. Dzięki Waszym pozytywnym komentarzom przygotowywanie mateiałów to dla mnie czysta przyjemność. Bardzo dziękuję! W chwili obecnej moje filmy na kanale przekroczyły 4 000 000 wyświetleń!

Od Stycznia 2017 roku dzialam na Youtube jako Streamer/Youtuber.

Mam 28 lat, jestem inzynierem Budowlanym z zawodu oraz polowe zycia spedzilem na obczyznie, a od 6 lat jestem szczesliwie zonaty (tak to jest mozliwe)... chcialbym prosic was o pomoc we wspieraniu mojej pasji. Kocham grac, uwielbiam kontakt z ludzmi, a streamowanie to wspaniale hobby, ktore pokochalem od razu.

Witam! ... - najbardziej przemądrzały człowiek w polskim internecie, który ponadto zna się na uwodzeniu kobiet, gdyż nagrał dwa wartościowe poradniki na temat tego jak poderwać dziewczynę.

Jako dzieciak byłem przekonany, że kiedy dorosnę zostanę zawodowym Trenerem Pokemon. Kilkanaście lat później, pewnego wiosennego poranka spojrzałem w lustro i powiedziałem sobie: "Kurde, to naprawę się stało. " Tak, jestem jedną z nielicznych w Polsce osób, które żyją zawodowo z Pokemonów ale na tym moje ambicje i marzenia się nie kończą...

Śmieję się, bo życie na poważnie jest nie do wytrzymania.Jednak sytacja wygląda następująco - potrzebuje motywacji i dlatego zakładam Patronite.

Jestem osobą którą pasjonuje Esport w tym gra Counter:Strike-Global Offensive. Profesjonalnym graczem nie chcę być i za pewne nie będę ale chce być użyteczny dla społeczności.
#polskiyoutube #patronite
  • 1