Wpis z mikrobloga

#thc #narkotykizawszespoko
Badz mna i przez narkotyki zniszcz sobie zycie
Zapomnialem jak zyc ,jaki jest swiat, procesy myslowe w mojej glowie daleko odbiegaja od normalnych(chociaz mam swiadomosc).
Kiedys bylem kims, teraz znowu zaczynam od #!$%@? zera.
Oczywiscie inni maja mnie totalnie w dupie bo truje im dupsko od moich schizowych mysli, #!$%@? tekstow. Ale nakbardziej drazni mnie ich przeklamanie
W wiekszosci powiedza ze nie masz problemu, kazdy jest inny, dopiero w klotni przedstawia sytuacje jak jest naprawde.
Jestem wsciekly na siebie, mozliwe ze przez wakacje sie ogarne

To jest #!$%@? jak przez ziolo mozna sobie zniszczyc zycie ale "od tego sie nie umiera", nikt nigdy mnie nie ostrzegal ze mozna sobie cala psychike #!$%@?.
Moze powinienem pomyslec czy powinienem ja brac ale inni ludzie sugerowali ze jest swietna.
  • 6
@Iwantmetolovemyself: teraz mi tez sie tak wydaje. Jutro dzwonie do psychoterapeuty.
Boje sie jednej rzeczy, czy jak stwierdzi u mnie schizofrenie to z automatu bede mial.jakies papiery ? W sumie mialem tak przez pewien czas(np jak pomyslalem ze wszyscy chca mnie zabic to w sumie nie wiedzialem jak jest, ale dla braku leku myslalem ze wszystko jest ok, teraz mysle ze raczej nie mam powodu zeby ktos mnie mogl zabic xd
@Yoloboy18: Jak nie przez marihuanę, to przez coś innego by wyszło np. kilka lat później przez stres. Jesteś świadomy choroby, a nie odklejony, to jeszcze możesz z tego wyjść - ogarniaj psychiatrę czym prędzej, bo życie jeszcze przed tobą.