Wpis z mikrobloga

#lezyne wypuściło kolejną aktualizację do serii Enhanced. Przypomnę, że jeszcze w grudniu ich gpsy nie miały nawet opcji nawigowania ( ͡° ͜ʖ ͡°) poprawili zgłoszone pierdoły (alert przy wykryciu ruchu bez włączonego nagrywania, obracanie mapy podczas nawigacji jak to jest w edge'ach), dodali wsparcie dla wyświetlania komunikatów z telefonu (nie tylko tel/sms ale i whatsappy i instagramy, nawet garniak tego nie ma), obsługę wielu rowerów (osobno liczone dystanse, customowe data pages) i parę innych pierdół. Pierwszy jest jestem tak zadowolony z supportu producenta i GPSa, który kosztował tyle co stara 500 garmina!


#rower #szosa #gps
blahaj - #lezyne wypuściło kolejną aktualizację do serii Enhanced. Przypomnę, że jesz...

źródło: comment_t4Fm2BRF4zuAUGDKI8J01HmfHXIiKJa1.jpg

Pobierz
  • 6
@blahaj: Fajnie, że jest konkurencja. Może Garmin się też ogarnie, bo ostanie aktualizacje to sam nie wiem co wprowadzają (tzn wiem - światełka i bzdety do connect iq). Jedyne co fajnego zrobili to Incident Detection, ale nie miałem okazji jeszcze używać, pomijając jakieś przypadkowe odpalenie.
@TwigTechnology: nie jestem do końca pewny czy to konkurencja dla Garminów (przynajmniej tych nowych). Lezyne Super to rozmiar i wyświetlacz starej 500-tki tylko na sterydach (duża bateria, ant+/bt, powiadomienia etc.), a reszta jest jeszcze mniejsza (jak zegarki, @impa potwierdzi :D). Edge 1000/820 czy nawet 520 to trochę takie rowerowe smartfony. Kolorowe wyświetlacze, group ride, wspomniany incident detection etc. Pytanie co kto potrzebuje :)