Wpis z mikrobloga

@rafaloooj: fajny pomysł. Tylko że pasuje mi wykorzystać jak najwięcej, gość mówi , że odda mi cegłę ale nie 100 tylko z 1000+ burzy stary budynek gospodarczy i nie wie co zrobić z cegłą, na allegroszu widzę ze po 1 cebulion, stoi sztuka a ja mam za free wiec pasuje wykorzystać jak najwięcej
@Nicescroll: Do takiej drogi będziesz potrzebował jeszcze niższych warstw, inaczej Ci ją zniszczą: samochody, korzenie, mrówki.
Możesz jeszcze zrobić: murek, kompostownik, spiżarkę, szopę, mostek, ściany do dachu z winogrona
@Nicescroll
Ja ciąłem flexem, ale przy tej ilości trzeba by się rozejrzeć za czymś bardziej dedykowanym. Kolega pisze o plastrach 2cm - moje to po prostu cegła na pół czyli ok. 6 cm.
@mazursky: a co z bocznymi? nie przydadzą się myślę, że również są do wykorzystania, ceny na allegro i popyt sprawdziłem, ceny ok , popyt powiedzmy, że może i by był , karmić tego nie trzeba na paletę i pod folią może siedzieć, więc i nie ma co się z sprzedażą spieszyć.
@Nicescroll
Cegły tnie sie po długości żeby zachować fakturę oryginału z lica i czterech boków. Z jednej wychodzą 3 plastry - 2 zewnętrzne "ładne" i jeden środkowy z widocznymi śladami cięcia od strony lica.