Wpis z mikrobloga

@ksiak

Ryobi od zawsze za konkurenta stawia sobie zielonego boscha.
Ryobi ma ceny zblizone do Makity? Katalogowo Makita 18V vs Ryobi 18V bezszczotkowa to ponad 100% wieksza cena makity.
Ryobi bezszczotkowe robi bardzo dobre wkretarki,te same silniki sa uzywane w AEG.
@ksiak

Wkretarki Ryobi znajdziesz za 500zl bez wiekszego szukania. Makita prawie 800zl. ...tylko dowiedz sie najpierw czy nie jest to "Anglik",bo wtedy mozesz pomarzyc o serwisie w Polsce. Z ryobi to samo. Ryobi bezszczotkowa z 2 x 2,5 Ah koszt 900zl Makita ktora podales w takim zestawie napewno okolo 1600-1800zl (mowie o dystrybucji polskiej).
@PIGMALION: to co Ci podałem to ceny z ceneo nie z Allegro i jak widać różnic sporych nie ma. Oczywiście lepiej wybrać w tym wypadku Makitę ze względu na XPT którego Ryobi raczej nie posiada. Jednakże tak niska różnica cenowa jest zaskakująca.
Dla mnie jako użytkownika końcowego ceny katalogowe znaczenia żadnego nie mają. Interesuje mnie to co widzę w sklepie.

A ten DHP481Z brałem stąd dokładnie:
https://www.ceneo.pl/33064103
Nie wiem który z
@ksiak

Znam ceny producenta i kompletnych zestawow.Niska cena wynika z zakupu kompletu i rozbicia zestawu na czesci: wkretarka,aku,ladowarka,walizka.
W polsce gwarancje posiadaja urzadzenia zakupione od oficjalnego dusyrybutora czyli Makita Polska.
Ceny sa naprawde zaskakujace tym bardziej ze sam handluje tym sprzetem
warto się przyjrzeć tym bezszczotkowym ryobi, są bardziej trwałe i na pewno posłużą przez lata, mam trochę sprzętu tej marki i jak do tej pory jestem zadowolony
My w domu takie mamy i to sa narzędzia, ale też sprzęty do ogrodu. Fajna rzeczy. Szczególnie to, że taka sama bateria pasuje do wsyzstkiego, więc wystarczy kupić 3-4, a potem same urządzenia bez baterii i jest taniej.