Wpis z mikrobloga

Miraski mamy dla was XIAOMI MI ROBOT VACUUM CLEANER w naprawdę dobrej cenie z kuponem rabatowym

Najlepszy inteligentny odkurzacz Xiaomi Mi Robot z kuponem XIAOMIVAC
i darmową przesyłka Priority Line bez VAT za niesamowite ------> $309.99.

W tej promocji mamy dostępnych tylko 200 sztuk na cały świat.
Jeżeli ktoś czekał na dobrą cenę na ten odkurzacz, to chyba właśnie nadeszła ta pora.

#gearbest #xiaomi #promocje #kuponyrabatowe #kodyrabatowe
GearBest_Polska - Miraski mamy dla was XIAOMI MI ROBOT VACUUM CLEANER w naprawdę dobr...

źródło: comment_cc9II2SbzPWP0SeifhlwfUUlUbtq5aMB.jpg

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@matiwoj11: pooglądałem sobie testy i faktycznie robot daje radę, szkoda że póki co jest tylk wersja Chińska. Po używaniu kamerki w wersji chińskiej chyba jednak poczekam na wersję EU/międzynarodową :)
  • Odpowiedz
nie, najprostrzą roombę która podejrzewam że będzie działała lepiej, nie potrzebuję bajerów


@splesnialakanapkazplecaka: Nie będzie. To nie ma nawet startu, bo tylko "losowo" odbija się od ścian. Porównywać Mi Robota to można z odkurzaczami Neato czy Roombą 980, tylko że te są 2-3x droższe. A jakbym miał kupować coś, co nie mapuje przestrzeni, to już wolałbym kupić jakiegoś iLife za 500zł.
  • Odpowiedz
Swoją drogą zawsze kisnę z tych liczników, że zostało tylko ileś tam sztuk, a promocja tylko przez następne 4 dni XD Miliony klientów, a sprzęt w promocjach liczony w dziesiątkach wisi kilka dni XD W dodatku co kilka dni liczniki się cofają.

Co ten marketing w chinach to ja nie
  • Odpowiedz