Wpis z mikrobloga

Z racji iż przebywam aktualnie za granicą i zostaję zniesiony dziś właśnie roaming mam takie pytanie, w jakiej sieci (T-mobile, Orange, Play) najbardziej i najtaniej oplaca się wziąść tel w abonamecię bądź kupić zwykły starter na karte żeby to śmigało i żebym mógł korzystać z internetu za darmo w Niemczech, dodam że głownie chodzi mi tutaj o internet dziękuję i Pozdrawiam :)
#roaming #tmobile #orange #play #cebaladeals
  • 19
  • Odpowiedz
@rusekx: pamietaj, ze w umowie dotyczacej korzystania z roamingu widnieje zapis, ze roamowac mozna przez kilka miesiecy w roku (w orange sa to bodajze 3 miesiace), do tego na internet sa nalozone lejki (w orange masz 3gb do wykorzystania niezaleznie od wykupionego pakietu danych). Nie wiadomo jak operatorzy beda do tego podchodzic, ale nie zdziwilbym sie jakby zaczeli sie temu przygladac, roaming to dosyc kosztowna sprawa po stronie operatora.
  • Odpowiedz
@rusekx: wziąć i #!$%@?. Za tagi to tylko #!$%@? do dupy. Nie obserwuje tagu, ale chodzi o jakiś mały szacunek? Ludzie czekają na okazje, a nie na wpis, ze zależy Ci na tanim necie. Szanuj tagi jak matkę!
  • Odpowiedz
@mozliwe: Na szacunek trzeba zasłużyć, a co do #!$%@? w dupie, co kto lubi nie musisz się tym chwalić w internecie, zadałem proste pytanie i oczekuję prostej odpowiedzi a nie głupiomądrych wywodów na temat tego że pomyliłem tag. Nie wszyscy spędzają całe życie na mirko każdy ma prawo do błędu, dzięki i nara! :)
  • Odpowiedz
@rusekx: Po pierwsze nikt nie znosi roamingu. Po drugie zasady RLAH obowiązują od jutra. Po trzecie jeżeli chodzi o ofertę na kartę to pełne RLAH zaprezentowało póki co T-Mobile i Play.
  • Odpowiedz
@rusekx: no to niech zjeżdżający do PL kupią Ci kilka starterów różnych sieci np. Play, T-M i jeszcze jeden Play.
Najpierw przez okres 4 msc używasz Play w taryfie np. Formuła na kartę z aktywnym pakietem Unlimited. Miesięczna opłata za tę usługę to 25 zł i masz rozmowy, smsy i 1,25 GB internetu.
Potem po 4msc pewnie Play powie "co ty gościu #!$%@?, za dużo korzystasz w roamingu" i Ci
  • Odpowiedz
@rusekx: przelicznik to 1 GB za 20 zł - nie dostaniesz takich pakietów w roamingu. Jeśli chcesz korzystać z internetu na terenie Niemiec, to kup sobie tam starter i płać jak za zboże - zasada Roam Like At Home jest stworzona dla ludzi podróżujących na wakacje itp. aby nie ponosili wydatków podczas urlopu, a nie dla emigrantów z tanich krajów, którzy chcą cebulić na kosztach internetu w droższych krajach.
Brutalne,
  • Odpowiedz