Wpis z mikrobloga

Siemanko,
#zlotmotomirko był pierwszym zlotem motocyklowym w którym brałem udział. Liczyłem że spotkam ciekawych ludzi, z którymi polecimy w kolumnie, a wieczorem razem napijemy się piwa i miło spędzimy czas. No i mireczki nie zawiodłem się, było super!

Gratuluję @localh0st głównej wygranej, czyli Triumpha Sprint ST1050 z pełnym bakiem na weekend, dałeś radę chłopie :)
Dzięki @blubi_su za organizację zlotu i możliwość wzięcia udziału jako partner imprezy. Mam nadzieję, że za rok kubków wystarczy dla wszystkich a nagród głównych będzie dla całego podium.

Parę osób pytało mnie o możliwość wypożyczenia Triumpha w Warszawie. Przypomnijcie się na PW - postaram się przerzucić sprzęt do stolicy w okresie wakacyjnym.

Dzięki @agnad za pomoc z moto w niedzielę popołudniu. Rozebraliśmy prawie pół motocykla, bo nie chciał odpalić, a okazało się, że przepalił się bezpiecznik... Koniec końców we dwójkę zamykaliśmy imprezę ( ͡º ͜ʖ͡º)

p.s.
Prawie ze wszystkimi udało mi się zamienić parę słów (niech żyje marketing bezpośredni ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) , jednak parę tematów mi uciekło:
- z kim umawiałem się na wspólny przejazd na Czechy? (oprócz @agnad)
- z kim umówiłem się na koncert Prodigy we Wrocku?
Sorry ale mam słabą pamięć do nicków :)

Wszystkich tych, którzy chcieliby wypożyczyć motocykl w Krakowie i okolicach zapraszam na www.moto-faza.pl :)
#motomirko #motocykle
phil2684 - Siemanko,
#zlotmotomirko był pierwszym zlotem motocyklowym w którym brałe...

źródło: comment_rsuc8IMguhSGgiKCjjdOJj9iWQtp4pFy.jpg

Pobierz
  • 5
@phil2684: pamiętam że ze mną jedynie coś o prodku we wro wspomniałeś, ale nic konkretnego, więc to zapewne nie o mnie Ci chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A TEGO WYPITEGO MOJEGO DRINKA CI NIE ZAPOMNĘ!