Wpis z mikrobloga

@pomaranczowy_anon toż pisałem że miejsce zostało. Bmw miało jeszcze miejsce żeby wsiąść, a i od ściany (bo to są 3 miejsca) było bardzo dużo miejsca. Swoją drogą stałem od białej linni równie "daleko" co BMW (wygląda jakbym stal na niej, bo jest dość długo zwis tylny), więc w czym problem? A no w tym, że ludzie nie myślą przy parkowaniu.
@LordLookas ch*ja. To jest właśnie polskie podejście: jeden debil zacznie i później wszyscy musimy tak samo. No nie musimy. Zamiast piętnować patologię, to albo udajemy że jej nie ma, albo bierzemy przykład. Bardzo mądre.

@baniek pani z cytryny nie wciśnie w szczelinę między autami swojej grubej dupy (tak zgaduje), a co mówić o otwieraniu drzwi.
W przyszłości bardzo chce mieć przesuwane drzwi w swoim aucie. Czyli będą dzieci :)
@konradk1: A potem płacz, że drzwi obite xD W dodatku zablokowałeś tego po lewej stronie... Nie lepiej było stanąć 2 miejsca dalej? Musiałeś się pchać? Dlatego, ja zawsze staje jak najdalej od wszystkich... Btw ten citroen "musiał" stanąć dalej od prawej strony, bo jest tam murek. Możliwe, że wtedy by nie wysiadł pasażer... aczkolwiek to tez jego wina przy wyborze miejsca xD
To jest właśnie polskie podejście: jeden debil zacznie i później wszyscy musimy tak samo. No nie musimy.


@konradk1: Ja #!$%@?, co za hipokryta, kobieta źle zaparkowała i musiałeś się #!$%@?ć obok pokazać jej jaki jesteś męski i zajebisty nie? Na bank w około było pierdylion innych wolnych miejsc, to nie, musiałeś wybrać akurat to i pucować kapucyna w internecie jak to inni źle parkują.
@konradk1: No to widzisz, sam reprezentujesz typowe "polskie podejście" które sam wyśmiałeś. Nie odpuścisz i zajmiesz się własnymi sprawami tylko nagle musisz nauczać innych. No źle zaparkowała no jeju, wielkie mi coś, tak samo jak miliony innych samochodów codziennie w Polsce. Skoro już tak bardzo odczułeś potrzebę edukacji innych nie mogłeś po prostu zostawić karteczki za wycieraczką z informacją tylko zachować się jak skończony #!$%@? i jeszcze być z tego dumnym?