Wpis z mikrobloga

@LibertyPrime: Widzę po raz pierwszy. U mnie w miasteczku znam wielu pijaków. Ciężko stwierdzić na pierwszy rzut oka, jaki poziom zapijaczenia prezentują. Czasem, okazywało się, że jakiś tam Franek czy inny Zdzisek, kryli w sobie człowieka, który przy niedzieli czy innej okazji trzeźwiał i jakoś funkcjonował. Pytanie czy upadek człowieka, jego pewne ,,odczłowieczenie" przez alkohol, uprawnia nas do zabierania im prywatności? Nagrywania przy każdej okazji, nawet w ,,bezpiecznym leżu". Przecie
  • Odpowiedz
@Wsciekle_piesci_meza: Też się śmiałem, co więcej poznałem gościa który to montował. Ale do dziś nie rozumiem czemu nazwał go chłopem z Mazur, a rzecz się dzieje gdzieś na południu Polski ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 4
@Szczebaks Nie nie, ekipa która filmowała pistona nagrała też ze dwa filmiki z udawanym pistonem. Z tego co pamiętam jeden gdzieś tam koło jeziora jak się wyebal w krzaki a drugi właśnie z tym znakiem. Swego czasu prowadziłem pistonowego fanpage na Fejsie :) https://m.facebook.com/Piston-126028764096973/ Z Żuli polecam też Żula z Wejcherowa oraz Diabła i Wieśka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz