Wpis z mikrobloga

Jak komuś się nudzi może poczytać :D nawet jeśli baity to dość zabawne

http://pytamy.pl/title,co-oznacza-grypsowa,pytanie.html?smclgnzlticaid=519517

Co to k...a jest ty przelezales 21 lat chyba 21 dni przed tv albo w Sztumie na gumie i grypsowałes z ch...m na migi.Gdybys był gitem z 21 letnim zajazdem nie pruł bys sie na smiesznych forach na temat bo nie masz pojęcia o czym piszesz naogladales sie alfabetu mafii poczytales pare ksiazek albo jestes jakims smiesznym pismakiem.Grypsowanie ciołku nie powstało po wojnie tylko o wiele pozniej ale tego kiedy,gdzie i kto to ci niepowiem bo ja w odroznieniu do ciebie łbie bajere trzymam w sercu i sie nie pucuje na frajerskich forach.I ja i Pól mojej rodziny grzało puche kazdy trzyma język na kłotke w tej kwestiimoj śp dziadek zajechał łącznie 35 lat i był gitem w koronie i nigdy by niezajrzal tu nawet wiec nie mow mi ze odj....ś 21 lat bedac gitem bo chyba ci ktos jakas herezje podkrecil.


Pogrubiłem moje ulubione sformułowanie :D

#grypsowanie #gwarawiezienna #patologia #wiezienie #heheszki
  • 1
  • Odpowiedz
@TurboBlejzer

Znam takiego co chełpi się pobytem w więzieniu i ubolewa, że jest tylko "petką", czyli osobą co tylko raz siedziała. Mówił mi, że ma z 5 rozpraw karnych i ma nadzieję, że chociaż "coś mu przebiją", jego idolem jest jakiś stary cap kryminalista, który na ramieniu ma wydziarane chyba z 5 gwiazdek (nie jestem pewien, czy mówił że to 4,5,czy 6 gwiazdek), ale to w więzieniu odznaczenie "major", też nie pamiętam
  • Odpowiedz