Wpis z mikrobloga

Szukam siłowni na gdańskiej Zaspie. W google widzę tylko Forfit i Calypso, a ceny są zbyt wysokie jak dla mnie. Liczyłem, że będzie jakaś osiedlowa siłka, ale jeśli jest to w necie jej nie mogę znaleźć. Ktoś poratuje?
#gdansk #zaspa
  • 14
Właśnie znalazłem na forach informacje, że jest w liceum nr 15 siłka. Ale to info sprzed paru lat. Ktoś się orientuję czy dalej aktualne? Warto wychodzić z piwnicy?
@klebix: Nie czytałem dokładnie regulaminu, więc nie wiem, czy nerki nie sprzedałem, ale razem z dziewczyną chodziliśmy przez miesiąc do Calypso na Morenie. Wypełniliśmy formularz, zaznaczyliśmy od kiedy chcemy zacząć - karta czekała w recepcji i wio.
@Zibi23: A już widzę, karnet za 60 cbl jest tylko do 16 od poniedziałku do piątku a na cały dzień jest 100 cbl. Mnie to nie urządza ( ͡° ʖ̯ ͡°)
calypso to chyba najlepsza siłka w przeliczeniu cena / jakość


@C13CH4N: Zależy gdzie. W przypadku tej na Zaspie niestety jest to nieprawda - 130 zł za karnet open a w tej cenie tragicznie mała szatnia, ciepła woda raz na ruski rok i wiecznie zajęte sprzęty. Zrezygnowałem z ulgą. cc: @klebix

Nie wiem jaka cena cię interesuje, opie, ale kawałek dalej masz Power Pit/Impuls Fitness, karnet za 99 zł, obie mogę polecić.