Wpis z mikrobloga

@zarejestrowalemsie:

Minusy tego B&D to długi czas ładowania, i ten dodatkowy osprzęt w zestawie jest naprawdę kiepskiej jakości.
Proponuję poszukać:

1) Ryobi RCD12012L (2 aku,ladowanie 1h, 25Nm) - okolo 320zł,lub jego mocniejszy model:
2) R12DD(2 aku,2 biegi,ladow.1h,30Nm)-okolo 370Zl
3) BOSCH GSR 120-LI (2 aku,ladowanie 1h,30Nm) - okolo 380zł
4) Bosch psr 1080 (2 aku,ladowanie 1h,20Nm-ale na najnowszym czipie Syneon,około 30%więcej wkręcania na miękkim)- okolo 290zł

Sam osobiście brałbym według kolejności: 3,2,1,4
@zarejestrowalemsie: Wiesz co jesli jestes ciekaw to przypomnij jutro jak bede w domu to Ci powiem:) z tego co pamietam byly po 199 pozniej ja przecenili na 140 i za tyle chyba kupilem wydaje sie solidna meble skreca bez problemow inne #!$%@? tez bateria dlugo nawet trzyma nie mam do czego sie czepic za ta kase polecam
@zarejestrowalemsie: ja czaiłem się na Parkside Pabs 20 Li B2, a właściwie na cokolwiek ;) (czyli chyba jeden z nowszych, kupiłem w grudniu), nie jestem prosem, lubię podłubać więc sprawdza się. Jakość wykonania nie odstaje od znanych producentów, nie wiem jak przy grubszej eksploatacji, ale póki co daje radę (upadła mi, niestety już z 2 razy, ale działa wciąż cacy). Można narzekać na jej wagę i czasem nieporęczność, ale no zwyczajnie