Wpis z mikrobloga

Ogólnie nie tylko ja po marihuanie mam coś takiego że serce zaczyna bardzo szybko bić. I nie zdarza się to za każdym razem. I nie można tego porównać do po prostu przyśpieszonego bicia - po prostu #!$%@? jak szalone. Jaka jest przyczyna? Nikt tego nie wie. Mówią :"wkręcasz sobie" otóż jest to nieprawda. Ja zielsko paliłem już setki razy i zawsze ten problem od czasu do czasu mnie spotykał. Teraz miałem przerwe w paleniu kilka lat. I Ostatnio na wiosnę zacząłem troszkę palić. 5 paleń i wszystko ok. Nagle wczoraj dwa małe maszki (tak aby się tylko trochę wyluzować) I co? I #!$%@? serce #!$%@? xD Nie wpadałem w żadną panikę... Ale nie jest to przyjemne... Postanowiłem odczekać godzinkę. Po 20 minutach serce powoli wracało do normy. Po godzinie znów dwa maszki. I co? I znów zaczęło #!$%@?ć.Po 30 minutach wróciło do normy. Tak więc mówią, się że marihuana to samo zdrowie a nikt nawet nie przepadał jak ona na nas działa. Bo opinie "o szybkim biciu serca " są popularne wśród palaczy. i nie jest to tylko jakaś tam moja faza. Dodam, że ja spaliłem bardzo mało i to bicie szybko ustało, ale kiedyś jak zpaliłem pół grama to myslałem, że zejde z tego świata. Dlatego mampewną regułę - zaczynam palić w lufce czystą - jeden maszek. Czekam 15 minut na efekty. Jeśli wszystko w normie to pozwalam sobie na więcej. Jesli czuję, że coś dziś nie gra . Kończe palenie na dziś. Czekam na opinie palaczy oraz ludzi którzy znają się coś na medycynie #marihuana #wykopjointclub #medycyna #kardiologia #ratownikmedyczny
  • 18
  • Odpowiedz
Ogólnie nie tylko ja po marihuanie mam coś takiego że serce zaczyna bardzo szybko bić


@Ostrymirek: Marihuana jest arytmogenna, zwłaszcza ten syf z nielegalnych źródeł, który palisz. Osoby wrażliwe mogą odczuwać, kołatanie, a nawet migotanie przedsionków/komór. Zdarzały się przypadki śmiertelne.

Miałem podobne objawy, dlatego już nie palę.
  • Odpowiedz
@Ostrymirek sprawa jest dość ciekawa, z pewnością masz jakąś zmianę osobnicza przez co THC działa u ciebie trochę inaczej ja bym obstawial że rozkurcza ci naczynia przez co zwiększa ci się obcjetosc naczyń, spada ciśnienie - organizm stwierdza spada ciśnienie więc mózg sygnalizuje sercu żeby pracowało mocniej żeby przywrócić ciśnienie. Ale temat ciekawy musiałbym doczytac. Chyba że palisz jakieś gówno z niewiadomo czym
  • Odpowiedz
@kubica941: @Ostrymirek: mam podobnie w 7 na 10 przypadków, do tego w 9 na 10 zawroty glowy(identyczny helikopter jak przy probie snu po alko) i strasznie spowolnione ruchy. Niestety marihuaninian nie jest dla mnie :/
  • Odpowiedz
@Ostrymirek
Miałem tak kilka razy,ale bardzo dawno temu.
Teraz nic takiego mi nie dolega,raczej problem ze snem i overthinking mi się włącza,ale mam ziomka który ma identyczną przypadłość.
Serce mu #!$%@? jak głupie,raz nawet z paniki zamknął się w domku na działce i usnął podczas barykadowania drzwi ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Marihuana jest arytmogenna, zwłaszcza ten syf z nielegalnych źródeł, który palisz. Osoby wrażliwe mogą odczuwać, kołatanie, a nawet migotanie przedsionków/komór. Zdarzały się przypadki śmiertelne.


@unknown_stranger: źródło?
  • Odpowiedz
@4kroki:


Cannabis, or Marijuana, remains one of the most universally used recreational drugs. Over the last four decades, its popularity has risen considerably as it became easily accessible and relatively affordable. Peak use is amongst the young aged 18 to 25 years, although these figures are now shifting towards earlier teens. A strongly installed culture still regards cannabis a harmless drug, yet as more reports have shown there are considerable adverse cardiovascular events linked with its
  • Odpowiedz
@Ostrymirek: Też tak mam czasami, ale już coraz mniej. Imo, to niepotrzebne schizowanie się co potęguje zielsko, nic ci sie nie stanie najwyżej zemdlejesz i zaśniesz jak za bardzo sie ujarasz, no chyba że dochodzi jakaś wada serca to w sumie nie wiem.
Jak mi się robi coś takiego to zabijam szybko faze, dużo bije najlepiej słodkiego, jem, i zaraz jest ok
  • Odpowiedz
@Ostrymirek: ale palisz z tytoniem w postacji jointa? czy normalnie tez palisz tyton lub papierosy?

pytam bo ja jako osoba niepalaca zapale jointa z cannabis i tytoniem to mam podobne do Twoich objawow, zakupilem wiec profesjonalny vaporizer do palenia cannabis i zadnych z powyzszych obajwow juz nie mam. Do tego wychodzi bardziej ekonomicznie i zdrowiej :-)
  • Odpowiedz