Wpis z mikrobloga

Mirki, polećcie coś na spanie, najlepiej do dostania bez recepty w #uk.
Kurde miałem dziś o 3 w nocy wstać do pracy, a okazało się że do 2:40 nawet oka nie zmrużyłem, mimo że spać mi się chciało jak cholera. Nie mogłem się schilloutowac i ciągle myśli schodziły na planowanie remontu, a ja się tylko przewracałem z boku na bok.
  • 13
  • Odpowiedz
@piwniczak: Mi pomaga bieganie i bardzo gorąca kąpiel, mówię to całkiem serio. Jeden z moich znajomych mówi ze "melatonin" pomaga (ale w uk tylko na receptę) i środki na chorobę lokomocyjna.
  • Odpowiedz
@piwniczak: nie słuchaj chłopaków, nytol ziołowy nic nie robi, prawie placebo, masz nytol 25mg diphenhydraminy i one-at-night 50mg zamienne ze sleep-aid z asdy za 1.50, ważne by nie używać noc po nocy, bo tolerancja buduje się zbyt szybko i już cię cała paczka nie ruszy, to lek przeciwhistaminowy więc na alergię, ale jego działanie uboczne to właśnie silne działanie nasenne. Cała reszta to już u lekarza, ale jeśli masz te problemy
  • Odpowiedz
ja jak miałam problem ze snem to ratowałam się nervomix sen, super uspokaja i wycisza przed snem, wstajesz wypoczęty, to są ziołowe tabletki więc bez problemu możesz je kupić nawet w aptece online z dostawą za granicę.
  • Odpowiedz