Wpis z mikrobloga

Jak tam Wasze wyniki w LW? Gra ktoś jeszcze?
Ja od dawien dawna skończyłem z wynikiem ujemnym - 13 zwycięstw i 16 porażek. Chyba powoli brak mi motywacji.
Przy okazji potrzebuje jakiegoś ciekawego składu z urodzinowym Etoo.
Kto lepszy z pary Bday Etoo czy Lukaku 89?
#fut
  • 11
  • Odpowiedz
@chim3ra: U mnie po aktualizacji nie da sie grać. Moi zawodnicy zachowują się jak idioci. Przed chwilą jeszcze grałem mecz gdzie Coutinho robił co chciał w powietrzu ze Smallingiem a Mane 99 tempa przegrywał z Reidem pojedynki biegowe ;/
  • Odpowiedz
  • 0
@wiktorek_pl
@chim3ra Pc here, pierwszy raz od 2 miesięcy tylko 11 zwycięstw składem za 5.5 mln, problemem była wymiana trzech celnych podań pod rząd, o strzałach nie wspomnę czy zastawianiu piłki. Statystyki z jednego typowego meczu z tej lw wkleję za moment poniżej
  • Odpowiedz
@chim3ra: Ja zacząłem lw od 10 porażek. Kompletnie nie ogarniałem co się działo. Miałem absurdalne mecze, gdzie przeciwnik oddawał 2 strzały i miał 2 bramki. Już miałem rezygnować, ale spróbowałem jeszcze i ostatecznie wygrałem 14 meczów. Miałem 4 zwycięstwa z rzędu i sporą szansę na golda 3, co przy tak fatalnym początku byłoby spoko wynikiem, ale musiałem wygrać 4 z ostatnich 6 meczów. No i wtedy przegrałem 3 z rzędu znowu
  • Odpowiedz
@chim3ra: U mnie akurat mega dobrze. W piątek rozpocząłem wyśmienicie, zrobilem bilans 9-1 gdzie ta jedna porażka to było rozłączenie przez utratę focusa(powiadomienie o nowych sterownikach), w niedziele skonczylem na elicie 3. Szansa byla nawet na E2 ale zdarzyły sie 2 glupie porazki.
  • Odpowiedz
@chim3ra PC, here. Gold 1 wbity lekko + 6 disconnectow w tym ostatni w meczu nr 24 , przy 16 zwyciestwach, a wiec odbierajacy szanse na elite. Generalnie - takiej patologii jak w ten weekend w LW po patchu , to nie widzialem w fifie nigdy. Doszczetnie #!$%@? ta gre, traktuja graczy PC jak kroliki doswiadczalne i w ogole sie z tym nie kryja
  • Odpowiedz