Wpis z mikrobloga

@tomasz_uchciok: Dzięki. A gdzie w tym odtwarzaczu wybiera się jakość? Przy wyborze subskrypcji dałem najlepszą a to co u mnie leci to daleko do najlepszej. Na PC.
E: nie ważne, znalazłem
@Siwariusz: co nie działa, zmieniłem w opcjach i jest lepiej (chociaż mam wrażenie że gorzej niż na webripach z netflixa). Za to tego "trybiku" na dole nie widzę/nie mam. A ten skrót, hmmm w ogóle nic nie robi.
@Siwariusz: mam takiego samego neta, wystarczyło wyłączyć automatyczne dobieranie jakości.

nie zawsze uzyskasz maksymalną możliwą jakość. Wszystko zależy od przeglądarki, z jakiej korzystasz.

Google Chrome – 720p

Eee, wtf? xD To pewnie dlatego gorzej niż na tych webripach tylko nie pojmuję dlaczego tak jest. I żeby to zmienić muszę korzystać z IE? Super.
@Siwariusz: 720x480, serio? Tego to się nie spodziewałem. Ciekawe ile osób kupuje później najlepszy pakiet i nawet nie wie, że mimo ustawienia najlepszej jakości dostają jak w najtańszym pakiecie.
Z tymi skrótami nie mogę sobie poradzić. Ten co podałeś w ogóle nie działa. Ten Ctrl+Shift+Alt+D działał na początku ale potem wcisnąłem w innej kolejności przez co dodało kartę i teraz wciśniecie nawet poprawnej wywołuje skrót Ctrl+D.
@wpoz: 720p to 1280×720, w wideo podaje się ilość linii poziomych (rozdzielczość pionowa). Czyli HD, tylko nie "Full". Internet Explorer i Edge mają 1080p (czyli 1920 × 1080), ze względu na to że jest tam mechanizm DRM który odpowiada Netfliksowi. Właściwie przypomniałem sobie że mam w systemie IE tylko dla Netfliksa. Egde ma też 4K, ale potrzebuje odpowiedniego monitora z połączeniem HDCP 2.2, i procesor Intela odpowiedniej generacji.