Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do tego wpisu dziś czuję się lepiej. W nocy było ciężko, coś mi weszło na żołądek, tak męczyło, że aż ciężko było oddychać, ale dziś jest najlepszy dzień od ubiegłej soboty. Nie będę się rozpisywała o objawach-to specyficzna choroba :(
Dziękuję za wsparcie, dziękuję #mirkomodlitwa i proszę o więcej w intencji mojego zdrowia i żebym mogła szybko do domku wrócić silniejsza.
#choroba #szpital #crohn
  • 7
  • Odpowiedz
@karolloczek: Dziękuję. U mnie to teraz tak sobie, dwa ostatnie dni gorączkowałam


Ale czuję się różnie, ja o chorobie wiem od niedawna i tu jeszcze tak mnie zastrzeliło od razu szpital, chciałabym do domu i się pewnie jeszcze bardziej nakręcam.
  • Odpowiedz
@anonimowy_kot: Też tak zawsze mam, szybko chcę do domu. Zdaję sobie sprawę, że z początku jest ciężko i myśli nie dają spokoju ale z własnego doświadczenia wiem, że najgorzej działa właśnie stres. http://j-elita.org.pl/ to strona i towarzystwo poświęcone naszym chorobą, warto poczytać tylko wszystko stopniowo i powoli. Póki jesteś w szpitalu lepiej odpoczywaj :) Wracaj do zdrowia!
  • Odpowiedz
Póki jesteś w szpitalu lepiej odpoczywaj :)


@karolloczek: Mam tutaj pracę ze sobą, jakbym się nią nie zajmowała to chyba bym wariowała :) A jeśli chodzi o stres to też odczuwam, co się zdenerwuję to jakby gorzej i błędne koło :<
  • Odpowiedz